Персони

06 Травня 2020
"З росіянами ми - єдиний народ". Усик і Ломаченко знялися у фільмі російських церковників
Митрополит УПЦ МП Онуфрій у фільмі розмірковує про "шкоду" націоналізму, а Усик, Ломаченко і російські спортсмени - про релігію і дружбу

Українські олімпійські чемпіони та чемпіони світу з боксу Олександр Усик і Василь Ломаченко взяли участь у зйомках документального фільму російського монастиря Корсунська Князь-Володимирська чоловіча пустель з Орловської області РФ та Києво-Печерської лаври під назвою "Здрастуй, брате! Христос воскрес".

Про це пише Liga.net.

В описі до стрічки йдеться, що вона - про "віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів і російських спортсменів", які "в нелегкі часи для канонічної православної церкви України залишаються відданими Богові, вірі, вітчизні".

Крім українців, у фільмі знялися боєць-рукопашник Олексій Назаров і боксер Олександр Трубніков з РФ, а також митрополит Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій з іншими церковниками, які розповідають, що Україна, Білорусь і Росія - це "єдина Русь".

Ломаченко, серед іншого, говорить, що не припинить спілкуватися з росіянами, "просто тому, що мені сказали, що це країна, яка воює з нашою країною ... По суті, ми є одним народом. Коли я ріс ... весь час думав, що ми єдиний народ, православні християни".

Усик йому вторить, що не припинить дружити з тими, з ким дружив в Росії до війни: "Зараз, бачте, хтось ділить портфелі, а я повинен ділити дружбу з цією людиною?"

Нові досьє

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери