Персони

06 Травня 2020
"З росіянами ми - єдиний народ". Усик і Ломаченко знялися у фільмі російських церковників
Митрополит УПЦ МП Онуфрій у фільмі розмірковує про "шкоду" націоналізму, а Усик, Ломаченко і російські спортсмени - про релігію і дружбу

Українські олімпійські чемпіони та чемпіони світу з боксу Олександр Усик і Василь Ломаченко взяли участь у зйомках документального фільму російського монастиря Корсунська Князь-Володимирська чоловіча пустель з Орловської області РФ та Києво-Печерської лаври під назвою "Здрастуй, брате! Христос воскрес".

Про це пише Liga.net.

В описі до стрічки йдеться, що вона - про "віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів і російських спортсменів", які "в нелегкі часи для канонічної православної церкви України залишаються відданими Богові, вірі, вітчизні".

Крім українців, у фільмі знялися боєць-рукопашник Олексій Назаров і боксер Олександр Трубніков з РФ, а також митрополит Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій з іншими церковниками, які розповідають, що Україна, Білорусь і Росія - це "єдина Русь".

Ломаченко, серед іншого, говорить, що не припинить спілкуватися з росіянами, "просто тому, що мені сказали, що це країна, яка воює з нашою країною ... По суті, ми є одним народом. Коли я ріс ... весь час думав, що ми єдиний народ, православні християни".

Усик йому вторить, що не припинить дружити з тими, з ким дружив в Росії до війни: "Зараз, бачте, хтось ділить портфелі, а я повинен ділити дружбу з цією людиною?"

Нові досьє

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA