Персони

21 Листопада 2019
Ясеницький Юрій Ігорович. ДОСЬЄ
Заступник прокурора Херсонської області

Життєвий шлях

Юрій Ясеницький народився 27 травня 1980 року у місті Львів. У 2002 році Закінчив Львівський Національний університет ім. І Франка за спеціальністю "правознавство". 

Професійний шлях

У 2001 році Юрія Ясеницького було призначено на посаду слідчого прокуратури Галицького району м. Львова, де він пропрацював до 2004 року. 

З 2004 до 2007 він працює старшим слідчим управління прокуратури Львівської області. 

Наступний етап кар’єри – адвокатська компанія "Курилич та Ясеницький", де він працює спочатку заступником директор, а потім директором і головним юрисконсультом. 

З 2014 року переходить на роботу до Генеральної прокуратури України, де працює старшим помічником першого заступника Генпрокурора та Генпрокурора.

Після окупації Криму Юрій Ясеницький обіймає посаду заступника начальника відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту управління з питань захисту прав громадян та інтересів України на тимчасово окупованій території півострова Крим головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією.

Згодом він працює заступником начальника відділу нагляду за виконанням законодавства щодо протидії злочинності та корупції управління з питань захисту прав громадян та інтересів України на тимчасово окупованій території півострова Крим, а за кілька місяців обіймає посаду першого заступника начальника управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим – начальником відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях.

У липні 2016 року був призначений  заступником прокурора Херсонської області. Має звання старший радник юстиції.

Родина

Дружина Юлія Ясеницька, приватний підприємець. У 2018 році у подружньої пари народився син Олександр. 

Нагороди та регалії 

Наказом Генерального прокурора України від 14.11.2015 №100зк відзначений нагрудним знаком "За сумлінну службу в органах прокуратури". Крім того, має заохочувальні грамоти від Генерального прокурора України за сумлінну службу. 

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович