Персони

21 Листопада 2019
Ясеницький Юрій Ігорович. ДОСЬЄ
Заступник прокурора Херсонської області

Життєвий шлях

Юрій Ясеницький народився 27 травня 1980 року у місті Львів. У 2002 році Закінчив Львівський Національний університет ім. І Франка за спеціальністю "правознавство". 

Професійний шлях

У 2001 році Юрія Ясеницького було призначено на посаду слідчого прокуратури Галицького району м. Львова, де він пропрацював до 2004 року. 

З 2004 до 2007 він працює старшим слідчим управління прокуратури Львівської області. 

Наступний етап кар’єри – адвокатська компанія "Курилич та Ясеницький", де він працює спочатку заступником директор, а потім директором і головним юрисконсультом. 

З 2014 року переходить на роботу до Генеральної прокуратури України, де працює старшим помічником першого заступника Генпрокурора та Генпрокурора.

Після окупації Криму Юрій Ясеницький обіймає посаду заступника начальника відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту управління з питань захисту прав громадян та інтересів України на тимчасово окупованій території півострова Крим головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією.

Згодом він працює заступником начальника відділу нагляду за виконанням законодавства щодо протидії злочинності та корупції управління з питань захисту прав громадян та інтересів України на тимчасово окупованій території півострова Крим, а за кілька місяців обіймає посаду першого заступника начальника управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим – начальником відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях.

У липні 2016 року був призначений  заступником прокурора Херсонської області. Має звання старший радник юстиції.

Родина

Дружина Юлія Ясеницька, приватний підприємець. У 2018 році у подружньої пари народився син Олександр. 

Нагороди та регалії 

Наказом Генерального прокурора України від 14.11.2015 №100зк відзначений нагрудним знаком "За сумлінну службу в органах прокуратури". Крім того, має заохочувальні грамоти від Генерального прокурора України за сумлінну службу. 

Нові досьє

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери