Персони

03 Лютого 2020
"Якийсь Євген Іванович позаминулого століття". "Слуга" Богуцька образила відомого українського соціолога Головаху
Народний депутат фракції "Слуга народу" Єлизавета Богуцька грубо висловилася на адресу заступника директора Інституту соціології НАН України, професора Євгена Головахи

Скандальну нардепшу обурили спроби Головахи пояснити міністрові Кабінету міністрів Дмитру Дубілету основи проведення перепису населення, передає "ДС".

"Стоїть зараз Дубілет у Шустера (ток-шоу" Свобода слова з Савіком Шустером") і якийсь Євген Іванович позаминулого століття. Стоїть майбутнє і минуле. Треш. ​​І дідусь намагається розповісти Дубілету, як правильно проводити достовірну перепис, якщо двері агентам не відчиняє 25% людей. Думаю, що він і телефоном кнопковим користується, а вдома дзвонить з дискового, який вставлений в спеціальну розетку", - уїдливо прокоментувала Богуцька у себе в Facebook.

Дісталося від одіозної "слуги народу" і колишньому прем'єр-міністру, лідеру ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко: "Юлія Володимирівна теж за паперові трудові книжки. Без них країна не розвинеться. А в своєму "Новому курс" була виключно за діджіталізацію ... Королевська закотила до стелі очі. Кошмар. Який найлютіший совок головного мозку у противників сучасності", - пафосно заявила Богуцька.

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери