Персони

03 Лютого 2020
"Якийсь Євген Іванович позаминулого століття". "Слуга" Богуцька образила відомого українського соціолога Головаху
Народний депутат фракції "Слуга народу" Єлизавета Богуцька грубо висловилася на адресу заступника директора Інституту соціології НАН України, професора Євгена Головахи

Скандальну нардепшу обурили спроби Головахи пояснити міністрові Кабінету міністрів Дмитру Дубілету основи проведення перепису населення, передає "ДС".

"Стоїть зараз Дубілет у Шустера (ток-шоу" Свобода слова з Савіком Шустером") і якийсь Євген Іванович позаминулого століття. Стоїть майбутнє і минуле. Треш. ​​І дідусь намагається розповісти Дубілету, як правильно проводити достовірну перепис, якщо двері агентам не відчиняє 25% людей. Думаю, що він і телефоном кнопковим користується, а вдома дзвонить з дискового, який вставлений в спеціальну розетку", - уїдливо прокоментувала Богуцька у себе в Facebook.

Дісталося від одіозної "слуги народу" і колишньому прем'єр-міністру, лідеру ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко: "Юлія Володимирівна теж за паперові трудові книжки. Без них країна не розвинеться. А в своєму "Новому курс" була виключно за діджіталізацію ... Королевська закотила до стелі очі. Кошмар. Який найлютіший совок головного мозку у противників сучасності", - пафосно заявила Богуцька.

Нові досьє

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери