Персони

08 Листопада 2018
"Я не мала права": студентка Бурейко вибачилася за звинувачення чиновника МВС у домаганнях і переслідуванні
Також на сторінці студентки в Facebook видалені всі публікації, в яких вона звинувачувала чиновника.

Студентка Наталія Бурейко заявила, що їй не погрожував заступник начальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції Олександр Варченко, а невідомі з метою його дискредитації.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Мені дуже соромно. Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченко в соціальній мережі Facebook, не розібравшись у ситуації і не віддаючи собі звіт у своїх діях. Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не мала на то реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала жодних підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший", - заявила студентка.

Бурейко також написала, що стала "жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини". Студентка зазначила, що їй погрожували з фальшивого аккаунта від імені Варченко.

"Я допускаю, що аккаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції і Державного бюро розслідувань", - написала вона і попросила вибачення у Варченко та його дружини.

"Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми. Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційній кампанії", - написала Бурейко.

Також на сторінці студентки в Facebook видалені всі публікації, в яких вона звинувачувала Варченко.

Нагадаємо, 7 листопада студентка Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Бурейко опублікувала в Facebook пост, в якому заявила про нібито домаганнях і погрози з боку Варченко, з яким познайомилася в месенджері Tinder. Дівчина заявила, що змушена звернутися за допомогою.

"...Спочатку він здавався галантним чоловіком і джентльменом, обсипав компліментами і надсилав листівки, хвалився своїми зв'язками і становищем у суспільстві", - зазначила вона.

"Потім почав нав'язливо і агресивно наполягати на зближенні, за яке обіцяв мене «озолотити». Після того як я відмовилася і дала зрозуміти, що подальше спілкування небажане, Олександр почав писати образи і погрожувати мені розправою, писати, що я його власність, я ніхто, що він може робити зі мною все, що дістане мене скрізь. Все б це було схоже на погрози в інтернеті від ображеної людини, але вони не припинилися", - написала студентка.

Вона також стверджувала, що Варченко нібито дізнався про неї все, включаючи адресу її близьких і контактні номери телефонів. Надалі він нібито почав писати їй СМС і погрожувати фізичною розправою.

У свою чергу заступник начальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції заявив, що став жертвою "інформаційної атаки" і пов'язав її з тим, що його цивільна дружина Ольга Варченко займає посаду першого заступника голови Державного бюро розслідувань. За заявою Бурейко про нібито погрози з боку Варченко було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України (погроза вбивством).


Читайте також: Варченко Ольга. ДОСЬЄ

 

Нові досьє

Зеленська Олена. ДОСЬЄ

Хто є хто у команді Володимира Зеленського

Бізнес Володимира Зеленського: розваги, ресторани, консервування риби

Яковишин Леонід. ДОСЬЄ

Разумков Дмитро. ДОСЬЄ

Кривонос Сергій. ДОСЬЄ

Смешко Ігор. ДОСЬЄ

Гриценко Анатолій. 10 фактів із життя

Перша Логістична Компанія

Audi Центр Одеса Юг

Реклама

Партнери