Персони

08 Листопада 2018
"Я не мала права": студентка Бурейко вибачилася за звинувачення чиновника МВС у домаганнях і переслідуванні
Також на сторінці студентки в Facebook видалені всі публікації, в яких вона звинувачувала чиновника.

Студентка Наталія Бурейко заявила, що їй не погрожував заступник начальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції Олександр Варченко, а невідомі з метою його дискредитації.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Мені дуже соромно. Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченко в соціальній мережі Facebook, не розібравшись у ситуації і не віддаючи собі звіт у своїх діях. Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не мала на то реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала жодних підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший", - заявила студентка.

Бурейко також написала, що стала "жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини". Студентка зазначила, що їй погрожували з фальшивого аккаунта від імені Варченко.

"Я допускаю, що аккаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції і Державного бюро розслідувань", - написала вона і попросила вибачення у Варченко та його дружини.

"Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми. Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційній кампанії", - написала Бурейко.

Також на сторінці студентки в Facebook видалені всі публікації, в яких вона звинувачувала Варченко.

Нагадаємо, 7 листопада студентка Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Бурейко опублікувала в Facebook пост, в якому заявила про нібито домаганнях і погрози з боку Варченко, з яким познайомилася в месенджері Tinder. Дівчина заявила, що змушена звернутися за допомогою.

"...Спочатку він здавався галантним чоловіком і джентльменом, обсипав компліментами і надсилав листівки, хвалився своїми зв'язками і становищем у суспільстві", - зазначила вона.

"Потім почав нав'язливо і агресивно наполягати на зближенні, за яке обіцяв мене «озолотити». Після того як я відмовилася і дала зрозуміти, що подальше спілкування небажане, Олександр почав писати образи і погрожувати мені розправою, писати, що я його власність, я ніхто, що він може робити зі мною все, що дістане мене скрізь. Все б це було схоже на погрози в інтернеті від ображеної людини, але вони не припинилися", - написала студентка.

Вона також стверджувала, що Варченко нібито дізнався про неї все, включаючи адресу її близьких і контактні номери телефонів. Надалі він нібито почав писати їй СМС і погрожувати фізичною розправою.

У свою чергу заступник начальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції заявив, що став жертвою "інформаційної атаки" і пов'язав її з тим, що його цивільна дружина Ольга Варченко займає посаду першого заступника голови Державного бюро розслідувань. За заявою Бурейко про нібито погрози з боку Варченко було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України (погроза вбивством).


Читайте також: Варченко Ольга. ДОСЬЄ

 

Нові досьє

Богомолець Ольга. 10 фактів із життя

Шевченко Олександр. 10 фактів із життя

Тарута Сергій. 10 фактів із життя

Наливайченко Валентин. 10 фактів із життя

Хто кому кум, сват і брат в українській політиці. Версія 2019 року

Митрополит Епіфаній. 10 фактів із життя

Кулагін Олексій Володимирович. ДОСЬЄ

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери