Персони

21 Вересня 2018
Я буду вами, а ви маєте бути Ляшком, - Ляшко
Олег Ляшко, джерело фото: rian.com.ua

Олег Ляшко, джерело фото: rian.com.ua

Лідер "радикалів" озвучив президентські плани

Очільник Радикальної партії Олег Ляшко розповів, що робитиме у разі обрання президентом, проте офіційно ще не заявив, що йде на вибори.

Тези своєї програми Ляшко озвучив виступаючи на засіданні Верховної Ради у п’ятницю.

"Наші пропозиції до Конституції: ліквідація посади прем’єр-міністра, президент несе повну відповідальність за те, що відбувається в країні. Закони про імпічмент президента, і тимчасові слідчі комісії, щоб президент був підконтрольний і його можна було притягнути до відповідальності", – сказав Ляшко.

Також "радикали" пропонують скоротити чисельність депутатів до 250 чоловік, кількість міністерств і комітетів, скасувати мажоритарну виборчу систему, ліквідувати "зайві та новостворені правоохоронні органи, які не довели свою ефективність", зробити виборними посади суддів і прокурорів, відновити "суворий контроль" за якістю продуктів харчування, цінами на ліки та продукти першої необхідності.

"Силовики будуть між собою не яйцями мірятися, а ловити злочинців, за що їм люди платять космічні зарплати", – пообіцяв Ляшко.

Новостворені органи НАБУ, САП, НАЗК, на думку "радикалів", "повністю дублюють повноваження ГПУ, СБУ, МВС", займаються "розборками між собою" і "тиском на опозиційні політичні сили".

Судова гілка влади, за словами голови партії, "повністю під президентом".

"Головні стратегічні зміни: закріпити землю за українськими фермами, щоб транснаціональні глитаї не скупили наше головне багатство за безцінь", – оголосив Ляшко.

Він сказав, що на посаді президента "не буде маріонеткою зовнішніх кукловодів, як зараз президент Порошенко".

"Я буду кожним з вас, щоб більш ефективніше захищати ваші інтереси. А кожен з вас має бути Ляшком, який рве за своїх і бореться кожен на своєму рівні за краще життя для людей. Пам’ятаєте, як у "Трьох мушкетерах": Ляшко за всіх, і всі за Ляшка", – заявив лідер очільник Радикальної партії.

Ляшко додав, що він "за жорстку, але справедливу владу".

"Поки в країні плаче хоч одна дитина, я не можу спати спокійно", – сказав політик.

Промову він читав з листка, що незвично для головного "радикала". Завершуючи її, Ляшко нагадав кількість своїх прибічників по всій країні.

"Ви всі – це Ляшко, так само як і я – це ви", – підсумував він.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович