Персони

31 Серпня 2018
Ватажка "ДНР" Захарченка "символічно" підірвали у кафе "Сепар"
Терориста Олександра Захарченка вбито

Про це повідомляють джерела Life.ru з місця подій.

Інша інформація на даний момент уточнюється. Раніше стало відомо, що в результаті потужного вибуху серйозно постраждала одна людина, але його особистість встановлена ​​не була.

За інформацією Mash, поруч з кафе, де він перебував, вибухнула бомба. У так званій адміністрації Захарченка підтвердили його смерть в результаті вибуху в центрі Донецька.

Кафе "Сепар" знаходиться в 200 метрах від резиденції Захарченка, і, за інформацією ЗМІ, належить начальнику його охорони, проте сам ватажок "ДНР" там рідко з'являвся. Цей заклад - одне з улюблених місць відпочинку терористів.

Олександр Захарченко - проросійський терорист, ватажок так званої "ДНР". Під час проросійських виступів на сході України керував донецьким відділенням харківського бійцівського клубу "Оплот". 16 квітня 2014 очолив групу бойовиків, які зайняли будівлю Донецької міської адміністрації. У травні 2014 був призначений "військовим комендантом" захопленого бойовиками Донецька. Потім призначений на посаду "заступника міністра внутрішніх справ "ДНР". У серпні змінив на посту голови "ради міністрів "ДНР" Олександра Бородая. У листопаді 2014 року, після нелегітимних виборів в "ДНР", невизнана ЦВК республіки оголосила, що Захарченко переміг. За даними ЗМІ, в 2010 році Олександр Захарченко проходив обстеження в Харківському обласному центрі медико-соціальної експертизи. Там йому була офіційно привласнена II група інвалідності з психічного захворювання. У документі медичного центру відзначається "стійкі незворотні психічні розлади". Йому було призначено лікування в стаціонар Харківської обласної клінічної психіатричної лікарні № 3. У довідці також також зазначається, що дії хворого Захарченко "несуть загрозу оточуючим". 2010-2013 роки були вилучені з офіційної біографії Захарченка. Однак в 2013 році, як раз після спілкування з лікарями, Захарченко знову з'явився в ЗМІ - вже як активіст харківської проросійської організації "Оплот".

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу