Персони

22 Лютого 2020
В будинку екс-міністра Леоніда Кожари знайшли застреленим підприємця Сергія Старицького
Колишній міністр закордонних справ України Леонід Кожара і загиблий за дивних обставин у його будинку 21 лютого підприємець Сергій Старицький під час НП перебували в стані сильного алкогольного сп'яніння

Як стало відомо OBOZREVATEL із власних джерел у поліції, стрілянина сталася під час застілля. Одна з його учасниць Марина К. повідомила, що компанія випивала з 15:00.

Після цього жінка пішла в іншу кімнату відпочивати, а коли почула постріл, повернулася і побачила Старицького з вогнепальним пораненням у голову і пістолетом у руці.

Згідно з інформацією джерела, характер поранення і положення тіла вказує на те, що підприємця могли вбити. На момент прибуття співробітників поліції Кожара перебував в неадекватному стані.

Як повідомляє "Дзеркало тижня", смерть наступила в результаті стрілянини з пістолета Jericho 941 – нагородної зброї ексміністра Кожари. Зазначимо, що Кожара любив постріляти, коли вип'є.

Пізніше в мережі з'явилися фото і відео з місця НП. Однак зйомці намагалися перешкоджати невідомі люди в костюмах.

Про загиблого відомо, що раніше він очолював компанію "Спорт медіа проєкт". Вона займалася виданням журналів і газет, але припинила діяльність ще у 2008 році. Крім того, Старицький був гендиректором агентства Atlantic Group і близько року обіймав посаду голови правління телеканалу "Інтер".

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери