Персони

23 Квітня 2018
У Японії померла найстаріша людина планети
У японському місті Кікай померла 117-річна Набі Тадзіма - остання верифікована людина в світі, яка народилася в ХІХ столітті. Титул найстарішої людини планети перейшов до іншої японки.

Найстаріша відома жінка планети - 117-річна японка Набі Тадзіма - померла в суботу, 21 квітня, в японському місті Кікай у префектурі Кагосіма. Про це повідомляє інформагенція dpa з посиланням на місцеву владу. Довгожителька перебувала в лікарні з січня, але померла з природних причин.

Тадзіма народилася 4 серпня 1900 року, у неї залишилося понад 160 нащадків. Вона також була останньою верифікованою людиною в світі, що народилася в ХІХ столітті. Найстарішою людиною світу вона стала у вересні 2017 року, коли у віці 117 років померла Вайолет Браун з Ямайки.

Тепер титул найстарішої людини в світі перейшов до іншої японки - Тійо Міяко, яка проживає в Йокогамі. 2 травня їй виповниться 117 років. Міяко є найстарішою людиною світу, що народилася в ХХ столітті. За даними японського уряду, в країні проживає близько 68 тисяч довгожительок та довгожителів віком понад 100 років.

Нові досьє

Богомолець Ольга. 10 фактів із життя

Шевченко Олександр. 10 фактів із життя

Тарута Сергій. 10 фактів із життя

Наливайченко Валентин. 10 фактів із життя

Хто кому кум, сват і брат в українській політиці. Версія 2019 року

Митрополит Епіфаній. 10 фактів із життя

Кулагін Олексій Володимирович. ДОСЬЄ

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери