Персони

12 Травня 2018
У Чорногорії вбили українку - власницю великого готельного бізнесу
Статки загиблої оцінюють у 105 млн євро

У місті Котор в Чорногорії увечері 11 травня знайшли мертвою громадянку України Анастасію Лашманову. Про це повідомляє Vijesti.

За даними поліції, тіло зі слідами насильства, зокрема ножовими пораненнями було знайдено в квартирі, де жила жінка. Прокуратура вже почала розслідування справи.

Лашманова була директором компаній "Mimoza group" i "Sea trade". Остання фірма три роки тому купила знаменитий в регіоні готель "Мімоза" в центрі міста Тіват і в цьому місці закінчила будувати новий готельний комплекс.

Лашманова також володіла елітним комплексом "Перла" в Porto Montenegru в Тіваті. Крім того, їй належав салон краси "Фатальна", який розташований в престижному апарт-готелі "Tre Canne" в Будві.

За даними FOS, мотив вбивства невідомий, але, за даними джерел видання, Лашманову могли вбити під час пограбування квартири. Активи Лашманової оцінюють приблизно у 105 млн євро, йдеться в повідомленні.

Лашманова кілька років жила в Чорногорії. За інформацією видання, вона приїхала в країну з російським паспортом і спочатку працювала офіціанткою. Деякі ЗМІ вказують на те, що, за неофіційною інформацією, за активами Лашманової стоїть російський бізнесмен Валерій Задорін, який є власником російської компанії "Арома".

Посольству України доручили перевірити дані про смерть в Чорногорії громадянки України.

Нові досьє

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

10 фактів із життя Марини Поплавської

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери