Персони

19 Липня 2019
ЦВК скасувала реєстрацію кандидата від "Опоплатформи" з кількома фальшивими паспортами
19 липня у ЦВК скасували реєстрацію кандидата від "Опоплатформи" Дмитра Торнера з низкою підроблених паспортів

Про це повідомили у Відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії. 

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати України Дмитра Торнера, включеного до виборчого списку партії "Опозиційна платформа – за життя", у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради, виключивши його із зазначеного виборчого списку, йдеться у повідомленні.

Крім того, за даними правоохоронних органів, Торнер є громадянином Молдови, який перебував у розшуку правоохоронних органів цієї країни за втечу з місць ув’язнення.

Як зазначається, 12 липня у ЦВК повідомили, що, ймовірно, кілька паспортів Торнера незаконно оформлені. Тож, це може свідчити про його незаконне перебування у громадянстві України.

На листи ЦВК від 17 липня та від 18 липня щодо підстав документування паспортами громадянина України та наявності підстав набуття громадянства України Торнером (Мальченком, Грозним) Дмітрієм (Дмитром) Григоровичем надійшла відповідь Державної міграційної служби.

У ДМС повідомили, що, за результатами службових перевірок підстав оформлення низки паспортів громадянина України, зазначені документи визнано такими, що оформлені з порушенням вимог законодавства та є недійсними і підлягають вилученню та знищенню.

Також, у ЦВК додали, що ДМС зазначила, що, за наявними обліками територіальних органів, Торнер з питань набуття громадянства України в установленому порядку не звертався. Тож, підстав вважати його громадянином України немає.

“Указане свідчить, що Торнер Д.Г. не є громадянином України, а отже, ним не дотримано вимог, установлених частиною другою статті 76 Конституції України, частиною першою статті 9 виборчого закону”, - йдеться у повідомленні.

Враховуючи зазначене, Комісія прийняла рішення скасувати реєстрацію кандидата Торнера, виключивши його з виборчого списку партії “Опозиційна платформа – за життя”.

Нові досьє

10 запитань до президента Зеленського

10 фактів із життя Сергія Сивохо

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Реклама

Партнери