Персони

18 Липня 2018
Трамп каже, що обмовився на брифінгу з Путіним щодо втручання Росії в американські вибори
Дональд Трамп, джерело фото: inosmi.ru

Дональд Трамп, джерело фото: inosmi.ru

Після шквалу критики Трамп заявив, що Росія могла втрутитися у вибори США

Президент США Дональд Трамп погоджується із висновками американських спецслужб щодо втручання РФ у президентські вибори 2016 року.

Трамп зробив спеціальну заяву у Білому домі після шквалу критики щодо його висловлювань на пресс-конференції з президентом РФ Владіміром Путіним, повідомляє NYT.

"Я повністю довіряю і підтримую американські розвідувальні агентства. Я приймаю висновки нашої розвідки про те, що під час виборів 2016 року мало місце втручання Росії, а також інших людей", - сказав Трамп.

У понеділок під час прес-конференції у Гельсінкі з Путіним Трамп відмовився підтримати висновки американських спецслужб, які стверджують, що таке втручання і справді відбулося. Виступ Трампа жорстко розкритикували у США як демократи, так і його соратники з Республіканської партії.

Після цього директор Національної розвідки США Ден Коатс оприлюднив заяву, в якій наполягав на правильності оцінок своєї служби щодо дій Росії.

У вівторок ввечері Трампа заявив, що його слова у Гельсінкі були просто обмовкою. "Ключове речення мало звучати так: я не бачу ніяких причин, чому б це не була б Росія, - свого роду подвійне заперечення. Замість цього прозвучало: я не бачу ніяких причин, чому б це була Росія. Я думаю, що це, ймовірно, прояснює речі", - сказав Трамп.

Втім, демократи та республіканці негативно оцінили виправдання Трампа, повідомляє CNN.

"Президент Трамп намагався відмахнутися від того, що він сказав учора. 24 години - занадто пізно, і у неправильному місці. Якщо Трамп не може прямо сказати Путіну, що він неправий, а ми маємо рацію, і наші розвідувальні органи праві, то це неефективно, а що ще гірше - це є ознакою слабкості", - заявив лідер демократів у Сенаті США Чак Шумер.

Сенатор-республіканець Вілл Хьорд заявив, що Трамп взагалі не повинен був проводити зустріч із Путіним тет-а-тет.

"Постає питання про те, чи були там інші випадки, коли він обмовлявся? Це питання, і чи не було там іншої плутанини", - сказав він.

 

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich