Персони

04 Травня 2020
Тимошенко стала офіційним доларовим мільйонером
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко стала офіційним доларовим мільйонером. У реєстрі декларацій з'явилося повідомлення про зміну матеріального становища Тимошенко на суму майже 150 мільйонів гривень. Декларація політика опублікована на сайті НАЗК

У документі Тимошенко стверджує, що отримала 148 345 441 грн в якості компенсації шкоди, заподіяної політичними репресіями 2011-2014 років. Компенсація отримана в США на стадії досудового врегулювання.

Лідер "Батьківщини" зазначає, що виплату вона отримала 24 квітня 2020 року від компанії Reid, Collins, Tsai LLP. За сьогоднішнім курсом це більш 5.5 мільйона доларів.

Екс-депутат Сергій Лещенко зазначає, що дохід від цієї ж компанії Reid, Collins, Tsai LLP в минулому році декларував депутат від партії Тимошенко Сергій Власенко. Так 18 липня 2019 року його вказав отримання доходу в розмірі майже 57 мільйонів, а 19 липня отримання доходів у розмірі понад 57 мільйонів і майже 19 мільйонів. Власенко видом доходу вказав "іноземний дохід".

- Ставши легальним мільйонером таким цікавим способом, Юлія Тимошенко нарешті зможе офіційно декларувати на себе майно і займатися благодійністю від власного імені, - зазначає Сергій Лещенко. І без проблем оплатити мікрофон з трибуни ВР.

Раніше задекларовані доходи Юлії Тимошенко (наприклад, як кандидата в президенти - декларація подана в січні 2019-го і включає дані за 2017 рік) були на порядки скромніше. Там вказувалося, що у власності у Тимошенко немає власного житла і автомобіля, а будинок в Козині вона знімає. Зарплата Юлії Тимошенко в якості нардепа становила 225 490 гривень, також вона відзвітувала в отриманні ще 252 825 гривень для виконання депутатських повноважень.

Нові досьє

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business