Персони

20 Червня 2018
Тимошенко озвучила план дій у разі перемоги на виборах президента
Лідерка ВО "Батьківщина" має намір балотуватися на виборах президента 2019 року в Україні. А в разі перемоги вона обіцяє ухвалити на референдумі нову Конституцію.

Голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила про намір брати участь у президентських виборах 2019 року та озвучила план дій у разі перемоги. Про це вона сказала у середу, 20 червня, під час відеоконференції у соцмережі Facebook, повідомляється на сайті ВО "Батьківщина".

"Якщо так станеться і я зможу виграти президентські вибори, тоді я хотіла би відразу провести референдум і прийняти на ньому нову Конституцію як новий суспільний договір між українцями", - наголосила Тимошенко.

Вона також вважає, що парламентські вибори восени 2019 року слід проводити вже за новим законодавством. "Після того, якщо цей план стане реальністю, ви зможете всенародно обирати канцлера, разом з більшістю в парламент", - додала лідерка "Батьківщини".

Раніше Тимошенко виступила з пропозицією обговорити в суспільстві парламентську форму правління канцлерського типу. Крім того, у разі перемоги на президентських виборах, вона обіцяла зробити все можливе для вступу України в ЄС і НАТО.

Нові досьє

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

10 фактів із життя Марини Поплавської

Соболєв: Називати мене агентом Кремля – повна нісенітниця

Вакарчук: Кому тут тюрма, кому – Дольче Віта

Головач Андрій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери