Персони

14 Серпня 2020
Тихановська закликала мерів до протестів
Світлана Тихановська звернулася до білорусів з відеозверненням, закликавши мерів міст Білорусі організувати нові мирні зібрання

Кандидатка від об'єднаної опозиції на президентських виборах в Білорусі Світлана Тихановська в п'ятницю, 14 серпня, виступила з черговим відеозверненням.

Запис розміщено на каналі "Країна для життя" у YouTube.

"Я прошу всіх мерів міст 15 і 16 серпня виступити організаторами мирних масових зібрань в кожному місті", - заявила Тихановська.

"Ми завжди говорили про те, що захищати наш вибір треба тільки законними ненасильницькими способами, а мирний вихід громадян на вулицю влада перетворила в криваву бійню. Ситуація - критична", - попередила опозиціонерка. Вона висловила впевненість, що "там, де комісії підрахували голоси чесно, її підтримка склала від 60 до 70 відсотків". "А у Новій Боровій - 90 відсотків", - вважає вона.

Опозиціонерка подякувала співробітникам силових відомств, які "відмовилися виконувати злочинні накази проти своїх громадян", а також працівникам низки підприємств, які оголосили страйк.

"Дякую працівникам Білоруського металургійного заводу, електротехнічного заводу, Мінського автомобільного заводу, IT-компаніям з Парку високих технологій та іншим колективам, які приєдналися. Давайте разом захистимо наш вибір", - сказала вона.

 

Нові досьє

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA