Персони

18 Грудня 2019
Суд відпустив Пашинського із СІЗО
Екс-нардеп, якого підозрюють у заподіянні громадянину тяжкого тілесного ушкодження, вийшов з-під арешту.
Колишнього народного депутата Сергія Пашинського в середу, 18 грудня, випустили зі СІЗО під цілодобовий домашній арешт. Про це повідомляє ЛБ.ua.
 
Адвокати Пашинського успішно оскаржили рішення Печерського райсуду Києва від 29 листопада про продовження запобіжного заходу до 29 січня 2020 року.
 
Захисник екс-депутата Андрій Федур під час судового засідання заявив, що вважає підозру Пашинському необґрунтованою і незаконною. Він нагадав, що інциденту, у якому підозрюється екс-депутат, скоро виповниться три роки, і додав, що не бачить в діях Пашинського складу злочину.
 
Федур також сказав, що Пашинський ніколи не перешкоджав слідству і не має наміру цього робити.
 
Крім того адвокат заявив, що не бачить причини, яка не дозволила б обрати Пашинському альтернативний запобіжний захід - цілодобовий домашній арешт.
 
Прокурори заперечували проти зміни запобіжного заходу. На їхню думку, Пашинський може впливати на свідків у справі, а також знищити докази, які поки до кінця не зібрано.
 
На запитання судді, чому до цих пір не завершене досудове розслідування, прокурор Владислав Фомченков заявив, що зараз проводяться деякі експертизи (судово-балістична і фототехнічна), у тому числі повторні. За його словами, вони повинні завершитися протягом двох місяців, але це залежить від експертів.
 
Головуючий суддя також запитав у Пашинського, де він працював на момент затримання, з ким проживає і де знаходиться його закордонний паспорт. Екс-депутат відповів, що очолює свій благодійний фонд, проживає з дружиною, а паспорт - в одного з його адвокатів. Він додав, що може віддати паспорт слідчому, оскільки не планує їхати за кордон, поки не буде закінчено розгляд цієї справи.
 
Суд став на бік захисту Пашинського і постановив негайно звільнити екс-депутата з-під варти і доправити додому.

Нові досьє

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Ярош: Росія загострює ситуацію. Україні треба готуватися до війни з Росією

Реклама

Партнери