Персони

14 Березня 2018
Суд над Давидом Сакварелідзе у Мостиському райсуді. ОНЛАЙН
14 березня в Мостиському районному суді Львівської області розпочнається підготовче засідання в зв'язку з обвинуваченнями, висунутими проти Давида Сакварелідзе прокуратурою.

Адвокат Сакварелідзе Валерія Коломієць розповіла, що її підзахисного звинувачують в чотирьох злочинах. "По-перше, Сакварелідзе інкримінують, нібито він у змові з іншими особами паралізував роботу пункту пропуску "Шегині" 10 вересня минулого року, хоча коли автобус з Саакашвілі прибув на кордон України, пункт пропуску вже не працював", - сказала вона.

Також, за словами адвоката, спочатку Давиду Сакварелідзе ставили в провину те, що він незаконно перемістив через кордон України ряд українських і закордонних журналістів. "Але в процесі ці звинувачення зникли з матеріалів і тепер йому інкримінують, що саме він перемістив Саакашвілі через кордон Польщі і України. Але не вказано, як саме він це зробив - перевіз в багажнику, перекинув або переніс через кордон", - сказала В. Коломієць.

За її словами, ще два звинувачення стосуються опору співробітникові Держприкордонслужби та впливу на нього.

Водночас сам Давид Сакварелідзе зазначив, що в Україні не розслідують справи проти реальних корупціонерів, а в той же час справи проти представників опозиції "прискорюються зі швидкістю світла".

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери