Персони

16 Жовтня 2018
Сьогодні в Мінську замість Кучми Україну представлятиме "нікчемний Демченко", - Яременко
Руслан Демченко, джерело фото: fakty.com.ua

Руслан Демченко, джерело фото: fakty.com.ua

На засіданні ТКГ у Мінську у вівторок Україну представляє дипломат Руслан Демченко

На переговорах Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі у вівторок у Мінську Україну представляє дипломат Руслан Демченко, повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні відбувається засідання Тристоронньої контактної групи, а також робочих підгруп в Мінську. Сьогодні Україну під час цього засідання представляє дипломат і радник президента Руслан Демченко", - повідомила І.Геращенко у вівторок у Києві, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про те, хто представляє українську сторону на засіданні ТКГ у Мінську.

Вона також зазначила, що президент України Петро Порошенко пізніше призначить представника України в ТКГ з огляду на залишення цієї посади другим президентом країни Леонідом Кучмою.

"Саме президент України і має оголосити це прізвище. І 100% – це буде патріотична, професійна людина, яка гідно представлятиме позицію України в Мінську", - додала вона.

Водночас, політик та дипломат Богдан Яременко назвав Руслана Демченка "професійно нікчемним".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Ротація Кучми на політично та професійно нікчемного Демченка, серед іншого, свідчить, що Порошенко і сам не вірить в обраний ним спосіб врегулювання конфлікту на Донбасі. Але не має мужності і далекоглядності це визнати", - заявив він.

За його словами, Демченко під час Майдану займався дезінформацією суспільства щодо подій на головній площі столиці.

"Руслан Демченко не користується ні повагою, ні підтримкою більшої частини колег по дипломатичному цеху. Під час Революції Гідності, будучи першим заступником регіонала Кожари, Демченко фактично організовував і проводив кампанію по дезінформуванню світової громадськості про події на Майдані", - сказав Яременко. 

 

Як повідомлялося, другий президент України, представник країни в ТКГ Л.Кучма заявив про припинення своєї роботи в Мінську, про що 2 жовтня 2018 року за підсумками засідання ТКГ у Мінську повідомила його прес-секретар Дарка Оліфер.

Президент України Петро Порошенко призначив Л.Кучму представником України в ТКГ розпорядженням від 8 липня 2014 року. Відповідний документ було оприлюднено 2 лютого 2015 року.

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери