Персони

18 Січня 2018
Сміла на колінах зустріла загиблого Героя Михайла Дімітрова "Гайдамаку". ВІДЕО
Боєць Добровольчого Українського корпусу “Правий Сектор” Михайло Дімітров із позивним “Гайдамака”, помер 17 січня від важких поранень отриманих напередодні в зоні АТО поблизу Авдіївки.

Михайло Дімітров народився 26 жовтня 1983 року, боєць зі Сміли на Черкащині. “Захисник Донецького аеропорта. Гідний воїн і палкий патріот… Справжній Українець!”, – називають смілянина у ДУК “ПС”.

“Я знав тебе мало, Друже, та чув про тебе багато! Бо козацьке життя таке коротке, але Слава козацька вічна!(с) Пригадую, приїхав до них десь місяців зо два тому, на вулиці вже холодно було і тут він забігає на кухню (брудний такий), де ми чай пили. Я впізнав, бо наслуханий про цього відважного козарлюгу, та й кажу: О! то ти Гайдамака?, а він – так. А давай-но сфотографуємся. Каже – Хвилинку і починає знімати куртку та светер, бо замурзаний. Кажу ж на дворі холодно – То не страшно, каже і посміхається. От таке коротке було у мене з ним знайомство, а БОЛИТЬ неначе рідна людина відійшла. Хоча чого я? Вони всі нам рідні. Спи спокійно, Друже!”, – написав волонтер Володимир Голоднюк про загиблого на своїй сторінці у Facebook.

А 18 січня Сміла на колінах зустріла загиблого героя.

 

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери