Персони

07 Лютого 2019
Ригованов Руслан. 10 фактів із життя
Колишній помічник народного депутата від "Самопомочі", який бере участь у політичних шоу на російських телеканалах, претендує на посаду глави держави

5 лютого 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала виконувача обов’язків державного підприємства "Севастопольський морський рибний порт" Руслана Ригованова кандидатом президенти України як самовисуванця.

1. 44 роки. Народився 31 серпня 1974 року у Горлівці Донецької області.

2. Навчався у Московському технологічному університеті. Спеціальність – МВА, вищий менеджмент.

3. Є переселенцем. Був одним із керівників Комітету у справах вимушених переселенців.

4. Був помічником народного депутата України Наталії Веселової з фракції "Самопоміч". У 2017 році був звільнений від виконання обов’язків через участь у політичних шоу на російських телеканалах. "Коли я дізналась про те, що Руслан їздить на заробітки на ток-шоу до РФ, у нас стався конфлікт. Він затягнувся надовго, я вимагала від нього скласти обов'язки помічника, а він за це публічно поливав мене брудом. Та моя думка не змінилась: ніхто не має права заробляти, підігруючи агресору за гроші. З 1 березня Руслан Ригованов не є моїм помічником. Власне, навіть у своїй заяві він не приховує, що у нас є ідеологічні розходження у поглядах на питання по Донбасу. "Українці для биття" грають в ігри із совістю", - написала Веселова на своїй сторінці у Facebook.

5. Один із засновників ГО "Платформа соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій "Єдиний організаційний центр", ГО "Українська народна рада Донеччини та Луганщині". Був членом ради МПО м. Києва від Дарницького району у "Силі Людей".

6. Був виконавчим директором у ТОВ "Тарансферрі" та фінансовим директором у "СтеклоПЛАСТ".

7. Одружений. Дружина – Вікторія Ригованова, доцент кафедри англійської філології та перекладу Київського університету ім. Б.Грінченка, кандидат філологічних наук. До 2014 року вона була доцентом кафедри англійської мови соціально-гуманітарного спрямування та кафедри української мови Горлівського інституту іноземних мов ВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет".

8. Подружжя виховує двох дітей – доньку Мирославу та сина Іллю.

9. Відповідно до декларації за 2017 рік, Руслан Ригованов мав заробітну плату у розмірі 80 тис 500 грн. Окрім того, інші його доходи склали 6848 грн. Його дружина – 61 тис 502 грн заробітної плати та інших доходів – 11 тис. 128 грн. Готівкою Ригованов має $ 8 тис.

Дружина Руслана Ригованова володіє квартирою (82,8 кв.м)   та офісом (16 кв.м) в окупованій Горловці. Вікторія Ригованова є власницею двох автомобілів – Chevrolet Takuma UA 75z та ГАЗ 31029. Дружині належить 33% у ТОВ "Український фарфор", 25% у ТОВ "Донбасземлересурс". Руслан є засновником сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу "Консультаційно-практична платформа "Центр розвитку та підтримки агросектору", "Центру розвитку рибних господарств та відновлення біоресурсів".

10. Є прихильником запровадження воєнного стану на всій території України до повного  відбиття військової агресії та повернення непідконтрольних територій Донеччини та Луганщини і республіки Крим в Україну. Виступає за легалізацію "приватизованого майна" олігархами, шляхом обов’язкової доплати до реальної ринкової вартості придбаного ними майна задля погашення боргів держави в п'ятирічний період. Як пріоритет у програмі Ригованова – вступ України до НАТО.

Нові досьє

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери