Персони

25 Жовтня 2018
Путін погрожує Європі "можливим ударом" у відповідь на розміщення ракет США

Володимир Путін, джерело фото: rferl.org

Путін пригрозив Європі "можливим ударом"

Президент Росії Володимир Путін заявив про небезпеку відновлення гонки озброєнь, якщо США вийдуть з Договору про ракети середньої і меншої дальності (ДРСМД) і пригрозив Європі, якщо вона розмістить американські ракети на своїй території.

Про це пише DW.

Путін застеріг США від нової гонки озброєнь, заявивши, що адміністрація США створить виключно небезпечну ситуацію, якщо дійсно вийде з Договору про ракети середньої і меншої дальності (ДРСМД) і відмовиться від продовження нового договору про обмеження стратегічних наступальних озброєнь.

"Тоді ситуація буде вкрай небезпечна: не залишається нічого, крім гонки озброєнь", - сказав Путін на прес-конференції за підсумками переговорів з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конте в Москві.

За словами Путіна, в разі виходу США з ДРСМД Росія дасть дзеркальну відповідь, причому зробить це "швидко і ефективно". Він попередив, що якщо Європа розмістить на своїй території американські ракети, то поставить себе під загрозу "можливого удару у відповідь".

Одночасно російський президент висловив готовність продовжувати працювати з США по ДРСМД "без всяких істерик".

Він висловив надію, що йому вдасться обговорити цю тему з президентом США Дональдом Трампом 11 листопада на полях зустрічі в Парижі, приуроченої до 100-річчя від часу закінчення Першої світової війни.

Теги

Путін

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери