Персони

04 Травня 2018
Притула висловився про напад на Найєма: Нардепу довелось отримати в морду, щоб почати ототожнювати себе із "черню"
На думку шоумена, за такі інциденти повинні бути покарані всі, незалежно від статусу

Український шоумен і волонтер Сергій Притула прокоментував ситуацію з нападом на нардепа Мустафу Найєма, якому чотири молодих хлопця зламали щелепу.

Своє бачення ситуації ведучий описав на своїй Facebook-сторінці. Як зазначив Притула, йому чисто по-людські дуже шкода Найєма.

"Проте я весь час не міг позбутись якогось відчуття, яке заважало співчувати на всі 100%. Я не маю якогось упередженого ставлення до людини, через її статус. Я не вважаю, що якщо людина депутат, то автоматично поганий", - написав Притула.

Шоумен вважає, що за такі дії повинні відповідати всі люди, незалежно від їх статусу або статусу жертви. "Все херня в тому, що якраз коли б’ють вчителя, лікаря чи бухгалтера, то всі дружно обтираються і розходяться. Не так прості люди, а насамперед чиновники. Пан депутат "в кои-то веки" потрапив у середовище тої самої "черни". Пацани зальотні, прожигатєлі жизні. Ну не знали вони, що то депутат. І вчинили з ним точно так, як би вчинили з будь-ким іншим, хто б потрапив їм під руку. Так, як по всій країні вже багато років вчиняють ті, хто має відчуття безкарності. Бо хтось є за спиною, бо "покришують", бо можна відкупитись, можна "порішати". Пан депутат, навіть якщо заявляє про опозиційність, все-одно залишається частинкою влади. Частинкою системи, яка закостеніла", - висловився Притула.

"Просто для одних ця система робить поблажки, а інших возить обличчям в лайні по повній програмі", - написав Сергій. Притула шкодує, що таке сталося з нардепом, а також сподівається на те, що якщо таке станеться з простим вчителем або лікарем, то система покарає кривдника за законом. "Дуже прикро, що народному депутату вломили щелепу. Чоловік він молодий, балакучий. Щелепа б пригодилась. Але ще прикріше, що нардепу довелось отримати в морду, щоб почати ототожнювати себе із "черню", - підсумував шоумен. 

Увечері 30 квітня внаслідок конфлікту на дорозі невідомі зламали щелепу Мустафі Найєму. У лікарні також народному депутату діагностували струс мозку.

Народний депутат України Антон Геращенко повідомив про затримання трьох осіб, які підозрюються у вчиненні нападу на Мустафу Найєма

Найєм заявив, що один з учасників конфлікту, який не був затриманий поліцією напередодні, вилетів з України до Баку.

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich