Персони

09 Квітня 2019
Порошенко: Я не стверджую, що Зеленський наркоман
Президент України Петро Порошенко заявив, що не має доказів наркозалежності кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського, але поведінка Зеленського викликає у нього "обґрунтовану підозру".

Президент України Петро Порошенко закликав кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського повторно здати тест на наявність слідів наркотичних речовин чи алкоголю в організмі. Про це глава держави сказав 8 квітня в ефірі телеканала ICTV, виступ транслювали на сторінці Порошенка у Facebook, пише "ГОРДОН".

"Я не стверджую, що Володимир Зеленський є наркоманом. Не стверджую і не стверджував, бо я не маю для цього жодних підстав. Я наголошую на праві громадян України мати стовідсоткові гарантії, що майбутній президент і майбутній верховний головнокомандувач гарантовано не є залежним від наркотиків", – підкреслив він.

Президент зазначив, що чітко знає, які рішення доводиться ухвалювати президенту, зокрема щодо застосування Збройних сил, видавання дозволу на пуски ракет і підписання міжнародних зобов'язань України без доручень та довіреності.

"Уявіть собі, що такі документи будуть підписуватися у стані наркотичного дурману? Тому, коли я з подивом почув звернення від Володимира, що ми маємо пройти дослідження і здачу тестів на алкогольну і наркотичну залежність, я був дещо здивований, тому що це є фейки російської пропаганди, що Поршенко п'є, не просихає", – розповів Порошенко.

Президент підкреслив, що його дружина за 35 років жодного разу не бачила його п'яним, тому він здав аналіз крові і зразки волосся відразу чотирьом лабораторіям.

"Коли я вийшов, було 200 журналістів. Я був здивований, що це всім так цікаво. А мій опонент десь там сховався. Десь там приїхав за півгодини, потім маніпулювали з результатами аналізів, чи то він здав раніше, чи то виклав", – зазначив він.

Порошенко додав, що можна здати аналізи Міжнародній антидопінговій лабораторії, щоб зняти всі питання.

"Володимире Олександровичу, і вам наполегливо раджу. Не морочте голову, не бійтеся, не ховайтеся. Такий хрест публічної людини, ти маєш бути відкритим, ти не маєш ховатися, суспільство має право знати про тебе все. А от коли ти ховаєшся, то виникає обґрунтована підозра", – звернувся він до Зеленського. 

Нові досьє

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери