Персони

09 Квітня 2019
Порошенко: Я не стверджую, що Зеленський наркоман
Президент України Петро Порошенко заявив, що не має доказів наркозалежності кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського, але поведінка Зеленського викликає у нього "обґрунтовану підозру".

Президент України Петро Порошенко закликав кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського повторно здати тест на наявність слідів наркотичних речовин чи алкоголю в організмі. Про це глава держави сказав 8 квітня в ефірі телеканала ICTV, виступ транслювали на сторінці Порошенка у Facebook, пише "ГОРДОН".

"Я не стверджую, що Володимир Зеленський є наркоманом. Не стверджую і не стверджував, бо я не маю для цього жодних підстав. Я наголошую на праві громадян України мати стовідсоткові гарантії, що майбутній президент і майбутній верховний головнокомандувач гарантовано не є залежним від наркотиків", – підкреслив він.

Президент зазначив, що чітко знає, які рішення доводиться ухвалювати президенту, зокрема щодо застосування Збройних сил, видавання дозволу на пуски ракет і підписання міжнародних зобов'язань України без доручень та довіреності.

"Уявіть собі, що такі документи будуть підписуватися у стані наркотичного дурману? Тому, коли я з подивом почув звернення від Володимира, що ми маємо пройти дослідження і здачу тестів на алкогольну і наркотичну залежність, я був дещо здивований, тому що це є фейки російської пропаганди, що Поршенко п'є, не просихає", – розповів Порошенко.

Президент підкреслив, що його дружина за 35 років жодного разу не бачила його п'яним, тому він здав аналіз крові і зразки волосся відразу чотирьом лабораторіям.

"Коли я вийшов, було 200 журналістів. Я був здивований, що це всім так цікаво. А мій опонент десь там сховався. Десь там приїхав за півгодини, потім маніпулювали з результатами аналізів, чи то він здав раніше, чи то виклав", – зазначив він.

Порошенко додав, що можна здати аналізи Міжнародній антидопінговій лабораторії, щоб зняти всі питання.

"Володимире Олександровичу, і вам наполегливо раджу. Не морочте голову, не бійтеся, не ховайтеся. Такий хрест публічної людини, ти маєш бути відкритим, ти не маєш ховатися, суспільство має право знати про тебе все. А от коли ти ховаєшся, то виникає обґрунтована підозра", – звернувся він до Зеленського. 

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу