Персони

15 Грудня 2017
Порошенко повідомив, коли внесе до Ради законопроект про Антикорупційний суд
Якщо Верховна Рада розблокує і дасть можливість його зареєструвати

Президент Петро Порошенко повідомив, що внесе на розгляд Верховної Ради проект закону про Антикорупційний суд.

Про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

"Наступного тижня я внесу зазначений законопроект на розгляд Верховної Ради, якщо Верховна Рада розблокує і дасть можливість його зареєструвати", - заявив Порошенко під час виступу на заході з нагоди початку роботи нового Верховного Суду.

За словами президента, початок роботи нового Верховного Суду не є завершення судової реформи.

"В нас попереду ще дуже багато роботи і на черзі – законопроект "Про Антикорупційний суд", - підкреслив Петро Порошенко. Водночас, він додав, що знає про те, що велика частина громадськості, в тому числі і юридичної, не підтримує зазначений законопроект.

"Я просив Верховну Раду створити робочу групу для того, щоб я як президент міг врахувати рекомендації тих чи інших фракцій Верховної Ради для того, щоб уникнути дискусій і вийти на компроміс. На жаль, поки що це не було зроблено", - зауважив глава держави.

Він висловив сподівання, що Верховна Рада наступного тижня розблокує ситуацію з Антикорупційним судом, відкликавши зареєстровані законопроекти, які є неконституційними, і які визнані експертами, в тому числі Венеційської комісії, такими, що не відповідають ключовим вимогам побудови судової системи і антикорупційного законодавства.

"Впевнений в тому, що Антикорупційний суд, після підтримки його Верховною Радою, завершить формування антикорупційної інфраструктури і дасть можливість розглядати корупційні справи, які розслідуються НАБУ, підтримуються Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, іншими правоохоронними органами. Але буде мати виключно антикорупційну спеціалізацію", - наголосив Петро Порошенко. 

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери