Персони

16 Січня 2018
Порошенко назвав пріоритети на 2018-й рік
джерело фото: tass.ru

джерело фото: tass.ru

Порошенко назвав Антикорупційний суд серед пріоритетів 2018 року

Президент України Петро Порошенко розповів про пріоритети нового 2018 року, серед них - приватизація, дерегуляція, удосконалення законодавства про національну безпеку та створення Антикорупційного суду.

Про це він розповів на щорічній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, яка вперше відбулась в Маріїнському палаці після його реставрації, передає "Укрінформ".

"У 2018 році наші пріоритети в реформах є не менш амбітними – приватизація, дерегуляція, покращення інвестиційного клімату, нацбюро фінансової безпеки, ліберальне валютне законодавство, подальше удосконалення тендерного законодавства, енергетичного сектору, а також законодавство про національну безпеку", - розповів президент.

Серед пріоритетів нового року він згадав про створення Антикорупційного суду. Порошенко запевнив, що у цьому році почнеться робота над його створенням.

Глава держави закликав "до конструктивної роботи в рамках демократичних парламентських процедур для його (закону про Антикорупційний суд — ред.) успішного ухвалення".

За його словами, після голосування у першому читанні відповідного закону буде час для удосконалення законопроекту для якомога ефективнішої роботи цього суду.

Порошенко підкреслив, що Антикорупційний суд стане останнім і вирішальним елементом у новій антикорупційній архітектурі України.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович