Персони

15 Січня 2018
Син за батька. Порошенко-молодший шкодує, що не зустрів свою дружину на 4 роки раніше
Олексій Порошенко встав на захист свого батька, якого грузинський телеканал “Руставі-2” обвинуватив у написанні зобов’язань не йти проти Росії

Син президента України – Олексій Порошенко відреагував на своїй сторінці у Facebook на оприлюднення так званих документів ФСБ грузинським телеканалом “Руставі-2”

“Сьогодні був привід ще раз згадати найприємніші моменти в житті. Як все почалось, коли вперше побачив свою майбутню дружину на лекції "Strategy, Structure and Incentives", під час навчання на програмі MBA в INSEAD у 2011 році. І всі незабутні емоції і почуття після того: перше побачення, пропозиція одружитись і, власне, саме весілля.

Юлія Порошенко, дуже шкодую, що не зустрів тебе хоча б на 4 роки раніше, бо кожен день з тобою - це щастя”, - написав він.


Нагадаємо, що 13 січня Грузинський телеканал “Руставі-2” опублікував листа, написаного нинішнім українським президентом в російські спецслужби, датованого 3 лютого 2007 року. Саме в той день тоді ще народного депутата Порошенка не пустили у Росію. Серед іншого у листі йдеться і про те, що він начебто їздить до Росії і до батьків дружини свого сина.

Як відомо, старший син президента одружився у 2013 році.

 

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Козловський Григорій Петрович. ДОСЬЄ

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери