Персони

09 Березня 2019
Порошенко про корупціонерів: Кожну копійку, вкрадену з бюджету, в зубах принесуть
Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність протидії спробам інформаційних атак проти української армії і огородити її від спроб збагачуватися за рахунок військового бюджету

Виступаючи в Черкасах на засіданні обласної ради регіонального розвитку, він, зокрема, заявив: "Критично важливим є прикрити армію від політиканів, які паплюжать п’ятирічні досягнення усього оборонно-промислового комплексу в надії на огульній критиці набрати собі хоч якісь передвиборчі бали. І огородити її від спроб чиновників-корупціонерів та нечистих на руку комерсантів збагачуватися за рахунок військового бюджету".

"Не дам. Кожен буде притягнутий до відповідальності. Вибачте за недипломатичну мову… – кожну копійку, вкрадену з бюджету, в зубах принесуть і повернуть до бюджету. По-іншому не буде", – заявив президент.

Говорячи про українську армію, він наголосив: "На жаль, не припиняються спроби вдарити по ній з тилу. Кожна "фейкова" новина, що деморалізує Збройні сили, яка сіє недовіру до них та всього оборонного комплексу, – це постріл по армії і постріл по державі. Напередодні виборів ці постріли почастішали і переросли в щільний обстріл".

Нові досьє

Хто є хто у команді Святослава Вакарчука

Юлія Чернінька: Любов читача – найкращий знак якості для письменника

Танасевич Олена. ДОСЬЄ

Сирський Олександр. ДОСЬЄ

Климець Ольга. ДОСЬЄ

Дубина Олег. 10 фактів із життя

Адамовський Андрій. ДОСЬЄ

Зеленська Олена. ДОСЬЄ

Хто є хто у команді Володимира Зеленського

Бізнес Володимира Зеленського: розваги, ресторани, консервування риби

Реклама

Партнери