Персони

09 Березня 2019
Порошенко про корупціонерів: Кожну копійку, вкрадену з бюджету, в зубах принесуть
Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність протидії спробам інформаційних атак проти української армії і огородити її від спроб збагачуватися за рахунок військового бюджету

Виступаючи в Черкасах на засіданні обласної ради регіонального розвитку, він, зокрема, заявив: "Критично важливим є прикрити армію від політиканів, які паплюжать п’ятирічні досягнення усього оборонно-промислового комплексу в надії на огульній критиці набрати собі хоч якісь передвиборчі бали. І огородити її від спроб чиновників-корупціонерів та нечистих на руку комерсантів збагачуватися за рахунок військового бюджету".

"Не дам. Кожен буде притягнутий до відповідальності. Вибачте за недипломатичну мову… – кожну копійку, вкрадену з бюджету, в зубах принесуть і повернуть до бюджету. По-іншому не буде", – заявив президент.

Говорячи про українську армію, він наголосив: "На жаль, не припиняються спроби вдарити по ній з тилу. Кожна "фейкова" новина, що деморалізує Збройні сили, яка сіє недовіру до них та всього оборонного комплексу, – це постріл по армії і постріл по державі. Напередодні виборів ці постріли почастішали і переросли в щільний обстріл".

Нові досьє

Смешко Ігор. ДОСЬЄ

Гриценко Анатолій. 10 фактів із життя

Перша Логістична Компанія

Audi Центр Одеса Юг

Гільфанов Рустам. 10 фактів із життя

Токарєв Сергій. 10 фактів із життя

Журавльов Василь. 10 фактів із життя

Литвиненко Юлія. 10 фактів із життя

Бойко Юрій. 10 фактів із життя

Зеленський: "Я не іграшка і не "план Б" Коломойського"

Реклама

Партнери