Персони

21 Березня 2018
Поліція почала розслідування щодо можливого доведення Волошина до самогубства
Владислав Волошин, джерело фото: zik.ua

Владислав Волошин, джерело фото: zik.ua

Поліція почала розслідування про доведення Волошина до самогубства

Слідство у справі загибелі в. о. керівника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина почало провадження про доведення до самогубства.

Про це пише "Українська правда" з посиланням на коментар прес-секретаря Національної поліції Ярослава Тракало.

"Враховуючи інформацію, отриману шляхом моніторингу ЗМІ, слідчі вже внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про відкриття кримінального провадження за ст. 120 Кримінального кодексу України – "Доведення до самогубства", – зазначив Тракало.

Раніше в поліції повідомляли, що слідчі розглядають п'ять версій скоєння злочину у справі про самогубство військового льотчика та в. о. директора Миколаївського аеропорту Владислава Волошина. Серед основних версій - самогубство в стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв'язку з професійною діяльністю на посаді в. о. директора, самогубство через взаємини у сім'ї, самогубство через можливы конфлікти під час проходження служби у ЗСУ, та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю.

Нагадаємо, у Миколаєві в неділю, 18 березня, застрелився 29-річний виконуючий обов'язки директора Миколаївського аеропорту Владислав Волошин. За свідченнями родичів, загиблий останнім часом перебував у пригніченому стані і висловлював тривожні наміри.

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери