Персони

11 Лютого 2021
Погосян Гамлет. ДОСЬЄ
Генеральний директор Директорату автомобільного та електричного міського транспорту Міністерства інфраструктури України.

Державний службовець категорії "Б".

Екс-заступник начальника управління - начальник відділу технічного контролю транспортних засобів управління технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України. Екс-заступник начальника відділу маркетингу і продажу активів неплатоспроможних банків Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. В активі Гамлета Погосяна: участь у розробці та впровадженні системи "Прозорро.Продажі" у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, в тому числі електронних торгів по моделі "Голландський аукціон", "Єдиний кабінет" для учасників електронних торгів, нормативно-правової бази зі створення і впровадження системи "Прозорро.Продажі"; старт впровадження реформи ринку таксі в Україні. 

Біографія

Народився 10 жовтня 1988 року в місті Нор-Ачин (республіка Вірменія).

У 1993 році переїхав на постійне місце проживання до України. З 1995 по 2000 роки навчався у загальній середній освітній школі № 3 міста Верхньодніпровськ Дніпропетровської області, з 2000 по 2005 - в загальній середній освітній школі № 192 міста Києва. Закінчив школу з медаллю. Громадянин України. Проживає у Києві. Одружений, виховує двох дітей. 

Освіта

З 2005 по 2009 рік навчався в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "міжнародні відносини", спеціалізація "міжнародні організації і дипломатична служба". Спеціаліст з міжнародних відносин.

У 2009-2011 роках отримав повну вищу освіту за спеціальністю "міжнародні відносини" і здобув кваліфікацію політолога-міжнародника, перекладача з іспанської мови.

У 2013-2015 роках здобув другу вищу освіту  за напрямом "фінансовий менеджмент у сфері бізнесу" в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Вільно володіє українською, іспанською, вірменськоюта російською мовами, на розмовному рівні - англійською.

Кар'єра

У 2010-2012 роках Гамлет Погосян працював директором Дорожньо-будівельної компаніїТОВ "Укршляхбуд".

У 2013-2018 роках працював у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, де пройшов кар'єрний шлях від спеціаліста відділу зв'язків з громадськістю та міжнародними організаціями до заступника начальника відділу маркетингу і продажу активів неплатоспроможних банків.

З 2016-го року брав безпосередню участь у розробці та впровадженні системи "Прозорро.Продажі", в тому числі електронних торгів по моделі "Голландський аукціон", "Єдиний кабінет" для учасників електронних торгів, нормативно-правової бази щодо створення і впровадження системи " Прозорро.Продажі ", був секретарем Комісії з розгляду скарг на електронних торгах (аукціонах).

У 2019-2020 роках–заступник начальника управління-начальник відділу технічного контролю транспортних засобів управління технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів в Головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ України.

З квітня 2020 го - генеральний директор Директорату автомобільного та електричного міського транспорту у Міністерстві інфраструктури України. Займається реформуванням галузі внутрішніх і міжнародних пасажирських автомобільних перевезень міського електричного транспорту, міжнародних вантажних автомобільних перевезень, а також ринку таксі, який станом на початок 2021-го працює в Україні переважно поза правовим полем. 

Доходи

Згідно з декларацією Гамлета Погосяна про доходи, поданою в березні 2020 року в якості кандидата на посаду генерального директора Директорату автомобільного та електричного міського транспорту Міністерства транспорту та інфраструктури України, він володіє двома квартирами у Києві - 82,3 кв.м. і 48, кв.м. (власна і на правах користування відповідно). На правах користування Погосян володіє двома автомобілями - Opel Vectra 2.2 I (2007 року випуску) і Mercedes-Benz S 500L (2012 р.в.). Дружина, Арпіне Серобян, володіє на правах власності автомобілем Volkswagen Touareg 2009 року випуску.

У 2019 році Погосян задекларував 289 558 грн доходу, отриманого за основним місцем роботи (Головний сервісний центр МВС України), 40 000 дол доходу від громадянина Машкова В'ячеслава В'ячеславовича в результаті відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав). Також майже мільйон - 919 446 грн - Погосян задекларував як дохід подружжя від зайняття підприємницькою діяльністю. Крім цього, Погосян задекларував 527 700 і 10 000 дол. США власних готівкових і 367 600 готівкових коштів дружини. На рахунках в банках у подружжя зберігаються незначні суми (52, 11, 1097 і 3043 грн). 

Звання, чини, регалії

Державний службовець категорії "Б".

Генеральний директор Директорату автомобільного та електричного міського транспорту Міністерства інфраструктури України.

Екс-заступник начальника управління - начальник відділу технічного контролю транспортних засобів управління технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України.

Екс-заступник начальника відділу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Теги

Погосян

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери