Персони

22 Серпня 2018
Перекладач Гройсмана Єжов відсилав стенограми зустрічей прем`єра на e-mail "елена прекрасная"
Станіслав Єжов, джерело фото: politeka.net

Станіслав Єжов, джерело фото: politeka.net

Засідання суду перенесли

Колишній заступник керівника протоколу прем'єр-міністра Станіслав Єжов відправляв стенограми і аудіозаписи зустрічей Володимира Гройсмана зі світовими лідерами на електронну пошту з назвою "елена прекрасная", яка зареєстрована в російському сегменті інтернету - на yandex.ru.

Про це поінформував у Голосіївському райсуді столиці прокурор Сергій Вдовиченко, повідомляє "Укрінформ".

Зокрема, прокурор зазначив, що під час вивчення поштової скриньки Єжова було з'ясовано, що він відправив на електронну пошту з назвою "елена прекрасная" стенограму зустрічі Гройсмана з генеральним секретарем НАТО Столтенбергом, що відбулася 10 липня 2017 року.

Також Єжов відправив на цей е-mail аудіофайли зустрічі прем'єра зі спецпредставником США в Україні Куртом Волкером і представником ЄС в Україні Федерікою Могеріні. При цьому остання зустріч пройшла у форматі "сам на сам".

Читайте також: ДОСЬЄ на Станіслава Єжова.

Крім того, як стверджує прокурор, Єжов відправив на цю електронну пошту список членів урядової делегації України під час візиту до Королівства Бельгія.

У свою чергу адвокат підозрюваного Валентин Рибін заявив, що на інформації, яку нібито передавав його підзахисний, немає грифа секретності. Також сама по собі відправка Єжовим листів на пошту, яка зареєстрована на yаndex.ru, не є свідченням його співпраці з російськими спецслужбами.

Наступне судове засідання у справі Єжова відбудеться о 14 годині 3 вересня.

Засідання перенесли через погану підготовку до судового процесу сторони обвинувачення. Зокрема, на вимогу суду прокурор не зміг надати повний обсяг документів, що містять докази необхідності проведення слідчо-оперативних та слідчо-розшукових дій у справі Єжова. Суд зобов'язав сторону обвинувачення на наступне засідання підготувати і представити повний пакет відповідних документів, пише zn.ua.

Нагадаємо, 20 грудня Служба безпеки України затримала чиновника Кабінету Міністрів України, якого підозрюють у співпраці зі спецслужбами Росії. Оперативники СБ України задокументували, що чиновник, за завданням російських кураторів, збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв'язку. Ним виявився заступник керівника протоколу прем'єр-міністра Станіслав Єжов.

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Досьє Григорія Козловського - українського бізнесмена та активного громадського діяча

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери