Персони

10 Січня 2018
"Отаман" "ЛНР" Селіванов погрожує армією увійти у Київ, якщо націоналісти захоплять Лавру
Причиною істерики “отамана” стали події навколо Києво-Печерської лаври

Терорист "Луганської народної республіки" і так званий отаман "Вірного козацтва" Олексій Селіванов пригрозив ввести в Київ армію фейковий "Новоросії" в разі захоплення націоналістами Києво-Печерської лаври.

Так він прокоментував протести активістів організації "С14" під монастирем з плакатами "ФСБ, геть із лаври" і "Ні московської агентатуре" підконтрольному бойовикам ресурсу "Політнавігатор".

За словами "отамана", захоплення Києво-Печерської лаври стане реальним тільки в умовах безвладдя, оскільки дестабілізація невигідна нікому.

Водночас один із активістів "С14" Сергій Мазур висміяв цю заяву Селіванова і пообіцяв нові акції проти Московського патріархату.

“Атаман Селіванов у своїй заяві рашаЗМІ дає ясно зрозуміти кому зараз належить наша святиня.

Він зі своїм "Верним казачеством" ще задовго до війни жив на території храму і носився по столиці з триколорами та портретами царя-батюшки.

Але, на жаль, забув як у 2014 завдяки невідомим патріотам тікав з Лаври в ЛНР. А тут за сотні кілометрів погрожує повернутись гг”., - написав він.

Нагадаємо, що 8 січня у Києві близько 30 осіб, представники організації "С14", перекрили один з в'їздів до Києво-Печерської лаври, а також блокували шлагбаум. Вони тримали плакати з написом: "ФСБ геть із Лаври", "Геть колабораціоністів з святилища".

Настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло вийшов до активістів: між ним і присутніми активістами відбулася словесна перепалка.

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Досьє Григорія Козловського - українського бізнесмена та активного громадського діяча

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери