Персони

29 Жовтня 2018
Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ
Заступник директора департаменту-начальник управління інвестиційної політики та технічного розвитку Департаменту з регулювання відносин у сфері енергетики

Народився 17 квітня 1979 року в місті Любомль (Волинська обл.).

Кар'єра

У 2003 році закінчив Київський політехнічний інститут.

У 2003-2012 роках працював на різних посадах в компанії ПАТ "Київенерго". Саме в цей період Остап'юк добре здружився з Циганенко Борисом Володимировичем, який на той момент був директором Київських електричних мереж. Серед колег також значилися Сушко Костянтин Миколайович і Огньов Андрій Володимирович. Всі троє в тій чи інший період часу були пов'язані з структурами, які належать олігарху Григоришину Костянтину Івановичу.

З 6 грудня 2012 року по 8 листопада 2015 року працював Заступником директора зі збуту теплової енергії-Директором департаменту "Теплозбут" на Чернігівської ТЕЦ, власником якої значиться також Костянтин Григоришин.

У листопаді того ж 2015 року Остапюк перейшов працювати в Управління генеруючих підприємств Департаменту з регулювання відносин у сфері енергетики на посаду головного спеціаліста. Існує думка, що працевлаштуватися йому допомогли якраз колишні колеги. Адже на той момент членом НКРЕКП був Циганенко Б.В., а Сушко К.М. був на посаді Директора Департаменту з регулювання відносин у сфері енергетики.

Крім того, в середині 2015 року з Міністерства енергетики та вугільної промисловості України за фіктивною процедурою переводу Циганенко Б.В. забрав працювати в НКРЕКУ Огньова Андрія Володимировича на посаду Заступника директора Департаменту з регулювання відносин у сфері енергетики, де він продовжує працювати по сьогоднішній день. Цікаво, що для призначення своєї людини Циганенко Б.В. з даної посади змусив піти "за власним бажанням" Коваленка Дмитра Віталійовича, який пропрацював в НКРЕКУ більше 20 років. За неофіційною інформацією, причиною звільнення стала відмова Коваленком Д.В. підписувати скандальне рішення НКРЕКУ із закупівлі трансформаторів Державним підприємством НЕК "Укренерго", яке на той момент було підконтрольне олігархові Григоришину К.І.

На початку 2016 року Юрій Остап'юк був призначений Заступником директора департаменту - начальником Управління інвестиційної політики та технічного розвитку Департаменту з регулювання відносин у сфері енергетики. На цій посаді він відповідає за спрямування інвестиційних програм всіх обленерго і НЕК "Укренерго", нормативні втрати в електромережах і нові приєднання.

Сімейний стан

Одружений, виховує доньку Анастасію.

Теги

Остап'юк

Нові досьє

10 запитань до президента Зеленського

10 фактів із життя Сергія Сивохо

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману

Ахтем Сеітаблаєв: Серіал "Свати" - це бізнес на крові

Реклама

Партнери