Персони

16 Лютого 2018
"О***ний мирний протест, панове!": допис начальника патрульної міліції підірвав мережу
Патрульних поліцейських не цікавить міський голова Одеси Геннадій Труханов та пов'язані з ним скандали, не цікавить суд щодо нього або судді, а єдина турбота патрульних – охорона громадського порядку, або "по-простому сказати, щоб один одного не перебили".

Допис на цю тему опублікував у соцмережі Facebook начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков, відомий також як боєць АТО під позивним "Маршал", пише 5.ua.

"Натовп активістів-тітушек, активістів-патріотів, активістів-дружинників, активістів-журналістів, активістів-роззяв. Які усі разом, що роблять? Правильно – кидають сніжками, пляшками, камінням, дмухають газом нацгвардійців та стріляють з бойового пістолета по поліції. [Гарний] мирний протест, панове!" – пише він.

Жуков нагадав, що раніше "патріоти" з числа прибічників Миколи Коханівського розгромили та захопили будівлю Святошинського суду в Києві, мотивуючи це участю в антитерористичній операції на сході країни.

"Якщо ти будь-якого роду активіст, небайдужий, ветеран, АТОвець, дружинник, вартовик або дідусь-боровичок і так далі, то це не дає тобі право громити все навколо, битися з поліцією, трощити суди і стріляти в офіцерів з бойової або будь-якої зброї. Нікому, без винятку. Хочете захищати людей на вулиці – гайда в патрульну поліцію. Воювати? Тоді – в зону бойових дій", – наголошує "Маршал".

Він зауважує, що дуже просто обплювати патрульного, принизити його, а після затримання – "скиглити у Facebook про те… як було боляче випадково два рази (!) вистрелити з бойової зброї у працівника поліції, поранити його і незабаром лежати на землі в наручниках зі сльозами на очах".

"Завдання поліції просте – не допускати мордобоїв та заворушень під час таких зібрань і захистити громадян, а в підсумку – всі поламані руки, ноги, плечі і носи поліція, як бонус, забирає собі! А патріоти та небайдужі спокійно розходяться, [ганьблячи] при цьому поліцію! Це абсолютно неправильна позиція! Доведеться відповідати за свої вчинки. І це я говорю як армійський офіцер, і як офіцер патруля,і як простий громадянин", – пише Жуков.

Далі він описує ситуацію, яка склалась під час засідання суду у справі Труханова: "Що ж було сьогодні: напад на співробітників як поліції, так і Національної гвардії. Натовпом, у синіх курточках з написом "Національні Дружини". Напад на співробітників як поліції, так і Національної гвардії, натовпом у чорній формі з шевронами "Донбас" і різними агресивними хлопцями в цивільній формі одягу. Підсумок: вогнепальне поранення офіцера поліції з бойової зброї, травми різної тяжкості у хлопців"

За словами поліцейського, було затримано близько 30 порушників та нападників, які були озброєнні палицями, ножами, пістолетами та навіть бойовими гранатами.

"Панове, ПТСР (посттравматичний стресовий розлад – 5.UA) у вояків, які пішли служити в патруль у рази сильніший, ніж у просто "я воював". І мені не соромно за мої дії! Тому що я і такі як я, все роблять правильно! І я не допущу стрільби по офіцерам і приниження патрульних!", – резюмував він.

Увага! Оригінал Містить нецензурну лексику! (+18)

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович