Персони

22 Квітня 2018
Омелян пояснив, чому його дружина народжувала доньку у США
Міністр запевнив, що дуже скоро його новонароджену доньку зареєструють як громадянку України

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що народження його дочки на території США не було передчасно запланованим, і найближчим часом новонароджена дівчинка на ім’я Анна буде зареєстрована в українському консульстві як громадянка України. Як розповів міністр у Facebook, у лютому його дружина ідлетіла до Нью-Йорку для участі Нью-Йоркському тижні моди, де вона за власні кошти представляє власний бренд.

"Так сталося, що вона під час показу захворіла і лікар заборонив їй летіти літаком додому, оскільки була загроза для дитини. Народження у США нами не планувалося, дружина перебувала на обліку у звичайному київському пологовому будинку", - стверджує український посадовець. Омелян також розповів, що його сім`ї "пощастило скористатися законами штату Нью-Йорк, який дає можливість безкоштовних пологів для усіх бажаючих шляхом оформлення безкоштовного полісу страхування". За словами Омеляна, він сам та його дружина мають лише українські паспорти.

"Щодо дітей: Марку - 3 роки 10 місяців, Анні - 2 дні. Марк одразу після народження був зареєстрований громадянином України в нашому консульстві в Нью-Йорку, Анна теж пройде цю процедуру в найближчі тижні. Вони проживають з нами, будуть ходити в школу в Україні, жити і працювати в Україні. Старший син, Северин, якому скоро буде 18, теж після завершення університету прагне працювати в Україні", - вказав міністр.

Омелян зазначив, що його діти "виховані в патріотичному дусі", і він би дуже хотів, аби ніщо не перебило їм бажання працювати в Україні. 

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу