Персони

22 Квітня 2018
Омелян пояснив, чому його дружина народжувала доньку у США
Міністр запевнив, що дуже скоро його новонароджену доньку зареєструють як громадянку України

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що народження його дочки на території США не було передчасно запланованим, і найближчим часом новонароджена дівчинка на ім’я Анна буде зареєстрована в українському консульстві як громадянка України. Як розповів міністр у Facebook, у лютому його дружина ідлетіла до Нью-Йорку для участі Нью-Йоркському тижні моди, де вона за власні кошти представляє власний бренд.

"Так сталося, що вона під час показу захворіла і лікар заборонив їй летіти літаком додому, оскільки була загроза для дитини. Народження у США нами не планувалося, дружина перебувала на обліку у звичайному київському пологовому будинку", - стверджує український посадовець. Омелян також розповів, що його сім`ї "пощастило скористатися законами штату Нью-Йорк, який дає можливість безкоштовних пологів для усіх бажаючих шляхом оформлення безкоштовного полісу страхування". За словами Омеляна, він сам та його дружина мають лише українські паспорти.

"Щодо дітей: Марку - 3 роки 10 місяців, Анні - 2 дні. Марк одразу після народження був зареєстрований громадянином України в нашому консульстві в Нью-Йорку, Анна теж пройде цю процедуру в найближчі тижні. Вони проживають з нами, будуть ходити в школу в Україні, жити і працювати в Україні. Старший син, Северин, якому скоро буде 18, теж після завершення університету прагне працювати в Україні", - вказав міністр.

Омелян зазначив, що його діти "виховані в патріотичному дусі", і він би дуже хотів, аби ніщо не перебило їм бажання працювати в Україні. 

Нові досьє

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Реклама

Партнери