Персони

05 Червня 2019
Нестор Віталій Романович. 10 фактів із життя
Найголовніше – про адвоката Віталія Нестора

1. Народився у 1989 році. Здобув вищу юридичну освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, отримав диплом магістра за спеціальністю "Правознавство" у 2012 році.

2. З 2006 по 2011 роки проходив навчання на економічному факультеті Національного університету харчових технологій. У 2011 році отримав диплом магістра за спеціальністю "Економіка підприємства".

3. У 2010-2012 роках отримував ступінь магістра права за програмою LL.M. ("Міжнародне право і право ЄС") на юридичному факультеті Вільнюського Університету (Литва

4. У жовтні 2016 отримав ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю "Конституційне право. Муніципальне право", тема дослідження: "Конституційне правосуддя в Україні і Литовській Республіці (порівняльно-правовий аналіз)".

5. З 2008 року по 2012 рік був головою Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

6. У 2008 році вступив до Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». На травневих дострокових виборах Київського міського голови був членом виборчої комісії від ВО "Батьківщина".

7. З листопада 2012 по жовтень 2015 навчався в аспірантурі Київського національного університету ім. Т. Шевченка, аспірант кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

8. З квітня 2018 - голова Громадської організації "Центр захисту киян".

9. З 8 лютого 2019 - довірена особа кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. у територіальному виборчому окрузі № 212.

10. Працював юристом у ПАТ "Український процесінговий центр", з червня 2012 року - по теперішній час - самозайнята особа, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор).З квітня 2017 по даний час веде індивідуальну адвокатську діяльність. Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судових та правоохоронних органах, надання юридичних консультацій. Також з 2017 року викладає правові дисципліниу Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Теги

Нестор

Нові досьє

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ

Завітневич Олександр. ДОСЬЄ

Данилюк Олександр. ДОСЬЄ

Богдан Андрій. ДОСЬЄ

Зеленський: В Україні легалізують азартні ігри у 5-зіркових готелях

Хто керуватиме новою Радою. Досьє на керівництво парламенту

Білозір Лариса. ДОСЬЄ

Бухарєв Владислав. ДОСЬЄ

Шефір Сергій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери