Персони

05 Червня 2019
Нестор Віталій Романович. 10 фактів із життя
Найголовніше – про адвоката Віталія Нестора

1. Народився у 1989 році. Здобув вищу юридичну освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, отримав диплом магістра за спеціальністю "Правознавство" у 2012 році.

2. З 2006 по 2011 роки проходив навчання на економічному факультеті Національного університету харчових технологій. У 2011 році отримав диплом магістра за спеціальністю "Економіка підприємства".

3. У 2010-2012 роках отримував ступінь магістра права за програмою LL.M. ("Міжнародне право і право ЄС") на юридичному факультеті Вільнюського Університету (Литва

4. У жовтні 2016 отримав ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю "Конституційне право. Муніципальне право", тема дослідження: "Конституційне правосуддя в Україні і Литовській Республіці (порівняльно-правовий аналіз)".

5. З 2008 року по 2012 рік був головою Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

6. У 2008 році вступив до Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». На травневих дострокових виборах Київського міського голови був членом виборчої комісії від ВО "Батьківщина".

7. З листопада 2012 по жовтень 2015 навчався в аспірантурі Київського національного університету ім. Т. Шевченка, аспірант кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

8. З квітня 2018 - голова Громадської організації "Центр захисту киян".

9. З 8 лютого 2019 - довірена особа кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. у територіальному виборчому окрузі № 212.

10. Працював юристом у ПАТ "Український процесінговий центр", з червня 2012 року - по теперішній час - самозайнята особа, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор).З квітня 2017 по даний час веде індивідуальну адвокатську діяльність. Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судових та правоохоронних органах, надання юридичних консультацій. Також з 2017 року викладає правові дисципліниу Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Теги

Нестор

Нові досьє

Яніна Соколова: За років п’ять я подумаю над президентством

Сергій Гайдай: Черновецький мені пропонував за рік понад $ 1 000 000

Іван Марчук: Я не знаю радості, любові, я не маю втіхи у житті тут, в Україні

Юрчишин Ярослав. ДОСЬЄ

Шаптала Наталія. ДОСЬЄ

Іллєнко Пилип. ДОСЬЄ

Чумак Віктор. ДОСЬЄ

Шуфрич Нестор. 10 фактів із життя

Дегрик Олена. ДОСЬЄ

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери