Персони

12 Березня 2018
Не витримало серце. 51-річний артилерист Володимир Бутрак з Теребовлянщини помер у госпіталі
На Теребовлянщині (Тернопільська область) з усіма військовими почестями поховали старшого сержанта Тернопільської окремої артилерійської бригади Володимира Бутрака.

Воїн помер 5 березня у військовому госпіталі міста Харків, де проходив лікування від гіпертонії. Про це повідомляє "Вісточка" з посиланням на інформацію 44-ї окремої артилерійської бригади та місцеві ЗМІ.

"Командування та особовий склад військової частини А3215 висловлює глибокі співчуття рідним та близьким у зв'язку із передчасною смертю по хворобі старшого сержанта Бутрака Володимира Миколайовича,1967 року народження. Помер військовослужбовець 05.03.2018р. у військовому шпиталі міста Харкова де проходив лікування гіпертонічної хвороби", — йдеться у повідомленні прес-служби 44-ї бригади.

"Старший сержант Бутрак прибув у бригаду у 2016 році,  був командиром гармати в одному з артилерійський підрозділів. Він зарекомендував себе з позитивної сторони, був дуже відповідальний сам і вчив своїх підлеглих бути такими. Та сталась біда, він  почав хворіти з осені 2017 – почались проблеми з тиском.

Восени 2017 року лікувався у Львівському шпиталі, потім виїхав в зону АТО. 20 лютого 2018 року стало погано, його забрали у Сєвєродонецький шпиталь, коли стало гірше, його евакуювали до Харківського військового шпиталю, де він 14 днів лікувався. Йому робили операцію – шунтування шлуночків головного мозку. Після операції був у важкому стані, помер від крововиливу в мозок", — цитує місцеве видання "20 хвилин. Тернопіль" заступника командира Тернопільської окремої артилерійської бригади Володимира Затурського.

Володимира Бутрака поховали зі всіма військовими почестями у рідному селі Сущин Теребовлянського району. На похорон з Тернополя поїхали військовослужбовці та офіцери, військовий оркестр і салютна група.

Бійця привезли у Тернопільську бригаду зранку, 7 березня, де з ним попрощалися побратими.

"Був хорошим другом та порадником у колективі, прикладом військової дисципліни та армійського порядку. За словами колег підтримував здоровий спосіб життя і навчав цих звичок інших… Але у хвороби немає віку чи статі, сильних чи слабших, вона приходить коли цього не чекаєш", — пригадують бойові товариші.

Героя оплакують дружина та 14-річний син.

Василь Бутрак став другим військовослужбовцем, який помер у березні 2018 року від проблем з серцем.

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich