Персони

30 Липня 2018
Насіров йде в президенти
Екс-голова ДФС балотуватиметься в президенти

Екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що планує брати участь у виборах президента України.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна" ввечері 29 липня.

"Кожен день думаю про це все більше і більше. Вже навіть почав готуватися до цього. Мене до цього стимулюють друзі, консультанти. Я думаю, що, мабуть, так. ... Я буду робити все, щоб стати президентом", - заявив Насіров.

Екс-чиновник пояснив, що знайшов би спільну мову з президентом Росії Володимиром Путіним.

"Спільну мову завжди знаходити потрібно", - уточнив він.

На запитання "Ви сядете?" Насіров упевнено заявив: "Точно ні. Нема за що". На уточнювальне запитання, чи буде він "мстити тим, хто сформував справу проти нього", Насіров зазначив, що "займається цим регулярно". Він сказав, що одна з зустрічних справ стосується матеріалів, де зафіксовано прослуховування його спілкування з адвокатами.

Раніше про свій намір брати участь у президентських перегонах повідомили лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, екс-представник України в мінській контактній групі Роман Безсмертний і екс-"регіоналка" Інна Богословська.

Екс-голову ДФС Романа Насірова підозрюють у тому, що в 2015-2016 роках він, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр".

6 грудня суд почав розглядати справу Насірова по суті. На вимогу сторони захисту, обвинувачення має зачитати весь текст обвинувального акта, що містить 780 сторінок. Голова САП Назар Холодницький заявив, що його можуть зачитувати більш ніж 20 місяців.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович