Персони

02 Травня 2018
Наєв пообіцяв "жорстку реакцію" на порушення бойовиками перемир`я
Сергій Наєв, джерело фото: fakty.ictv.ua

Сергій Наєв, джерело фото: fakty.ictv.ua

Наєв пообіцяв припинити безкарні обстріли з боку окупантів

Командувач Операцією об'єднаних сил Сергій Наєв заявив про мету припинити обстріли з боку російських окупантів на Донбасі та жорстку реакцію на порушення перемир'я.

Про це Наєв сказав під час брифінгу з нагоди початку ООС, передає Еспресо.TV.

"Громадяни, які зі зброєю в руках захищають Батьківщину від ворожою агресії, є скарбом України, всього її народу, їхні життя мають цінуватися перше за все. Саме тому для мене, як для командувача, одним із головних завдань є припинення безкарних обстрілів українських позицій, що призводять до загибелі наших солдат. Відповідь на такі провокації буде жорсткою та невідворотною", - сказав Наєв.

Командувач ООС наголосив, що дотримання Мінських угод не означає відмови українських військових від самозахисту.

"Ми виходимо з того, що виконання Мінських домовленостей не позбавляє Об'єднані сили права на самозахист - тобто на захист від вогню та реагування на дії терористів усіма доступними способами. Військова діяльність буде супроводжуватися апробацією та подальшим упровадженням елементів новітніх автоматизованих систем управління військами", - додав Наєв.

Командувач ООС також назвав обстріли з боку окупантів актом убивства, оскільки українська армія в цей час дотримується умов перемир'я.

"Ми не будемо миритися з системними обстрілами, які противник проводить проти українських позицій, порушуючи всі можливі домовленості та оголошене перемир'я. Внаслідок цих обстрілів майже щодня гинуть або зазнають поранень наші люди, українські військові, знедоленими залишаються українські родини. Такі односторонні обстріли з боку російських окупаційних сил є актом убивства, адже ми дотримуємося мирних домовленостей, а наш противник ними відверто нехтує, як і нормами моралі та військової честі", - сказав Наєв.

Операція об'єднаних сил на Донбасі розпочалася 1 травня після завершення антитерористичної операції.

Нові досьє

Досьє Григорія Козловського - українського бізнесмена та активного громадського діяча

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Реклама

Партнери