Персони

28 Серпня 2018
НАБУ має розпочати розслідування щодо Геращенка, - суд
Антон Геращенко, джерело фото: replyua.net

Антон Геращенко, джерело фото: replyua.net

Суд зобов'язав НАБУ почати розслідування проти Антона Геращенка

Солом'янський райсуд Києва рішенням від 27 серпня зобов'язав Національне антикорупційне бюро почати розслідування щодо джерел збагачення народного депутата Антон Геращенка.

Це рішення суд виніс після звернення юристів "Тисни" за матеріалами журналістів програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

У постанові йдеться про ймовірне скоєння народним депутатом Антоном Геращенком кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-2 Кримінального кодексу України ( "Незаконне збагачення").

Навесні журналісти з'ясували, що Антон Геращенко орендує квартиру в Києві площею 200 квадратів за гроші свого тестя Олексія Шамбурова. При цьому 62-річний тесть депутата до 2016-го року не отримував доходу, а після 2016-го отримав близько 270-ти тисяч гривень за підприємницьку діяльність і не міг платити близько 3-х тисяч доларів щомісяця за оренду житла. Сам Антон Геращенко орендувати квартиру не міг - в декларації його дохід - понад 100 тисяч гривень на рік.

З цією інформацією юристи проекту "Тисни" звернулися до НАБУ, проте в Бюро спочатку відмовилися розслідувати кейс нардепа через "брак фактичних обставин".

 

 

 

 

Нові досьє

Зеленська Олена. ДОСЬЄ

Хто є хто у команді Володимира Зеленського

Бізнес Володимира Зеленського: розваги, ресторани, консервування риби

Яковишин Леонід. ДОСЬЄ

Разумков Дмитро. ДОСЬЄ

Кривонос Сергій. ДОСЬЄ

Смешко Ігор. ДОСЬЄ

Гриценко Анатолій. 10 фактів із життя

Перша Логістична Компанія

Audi Центр Одеса Юг

Реклама

Партнери