Персони

12 Червня 2020
Мусаєв Халід. ДОСЬЄ
Меценат, президент Федерації Боксу Одеської області

Біографія

Народився в Грозному. Коли Халіду Мусаєву було 7 років, сім'я переїхала до Казахстану. Там він закінчив школу, після закінчення якої Мусаєв з батьками знову повернулися в Грозний. Служив в армії в Україні - Закарпаття і Львівської області, після чого вирішив переїхати жити в Україну.

Бокс

Халід Мусаєв з дитинства захоплювався боксом. Після переїзду до Одеи продовжив спортивну кар'єру. Тренувався у знаменитого в Одесі і Україні тренера та спортсмена Йосипа Каца, а також Азера Мустафаєва, який є старшим тренером Федерації боксу Одеської області по студентах і радником президента ФБОО.

Клуби

У 2017 році Халід Мусаєв відкрив в Одесі боксерський клуб "Тріумфатор", в якому тренуються юні спортсмени для підготовки до чемпіонатів України з боксу.

У січні 2019 року за підтримки Мусаєва було створено боксерський клуб "Брати", який позиціонується як перший в Одесі клуб світового рівня з олімпійським рингом.

Меценатська діяльність

За спонсорської підтримки Халіда Мусаєва були відкриті і обладнані нові спортивні зали в школах Одеси і Одеської області. Зокрема, відкрито зал в селі Андріївка, придбаний інвентар в ДЮСШ # 8, придбано і встановлено 5 нових боксерських рингів олімпійського стандарту фірми Boyko в спортивних клубах Одеси та Ізмаїла.

Освіта

Халід Мусаєв має медичну освіту за спеціальністю "стоматолог" - закінчив медичний коледж в Грозному.

Федерація боксу Одеської області

У квітні 2019 року Халід Мусаєв очолив Федерацію боксу Одеської області. Протягом декількох місяців після призначення в ФБОО була проведена істотна кадрова реорганізація, сформований новий виконавчий комітет, призначені нові тренери на чолі зі старшим тренером, обладнано і переоснащено зал. Також за перший рік роботи нового керівництва Федерації було проведено понад 80 відкритих рингів, матчевих зустрічей і турнірів.

Нові досьє

Ярош: Росія загострює ситуацію. Україні треба готуватися до війни з Росією

Чернінька Юлія. ДОСЬЄ

Погосян Гамлет. ДОСЬЄ

Хто зробив із Зеленського наркомана

10 запитань і відповідей про книгу “Зеленський без гриму”

Зеленський: Я хотів би побудувати Голлівуд і Діснейленд в Україні

Клімкін: Нема ж ніякої "команди Зеленського". Де ви бачили цю команду?

Рибачук: Викинути Зеленського - не проблема

Хто такий Андрій Єрмак?

Карпін Юрій Володимирович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери