Персони

30 Вересня 2018
Миротворців на Донбасі не буде, - Портников
Віталій Портников, джерело фото: apostrophe.ua

Віталій Портников, джерело фото: apostrophe.ua

Ніяких миротворців на Донбасі не буде

Миротворців ООН у зоні бойових дій на Донбасі очікувати не слід.

Про це заявив журналіст Віталій Портников у програмі "Суботній політклуб" на телеканалі Еспресо.TV.

"Ніяких миротворців на Донбасі не буде. Не треба ніяких ілюзій. Ці території, які зараз окуповує Росія, невдовзі будуть нагадувати звичайні області Російської Федерації. От і все. Ось ви бачили: вони вже прибрали Захарченка, посадили там цивільну адміністрацію. Прибрали Плотницького, посилюють свій контроль. І лінія зіткнення буде звичайним кордоном між Росією і Україною, там буде звичайна Росія", - зазначив він.

За словами Портникова, як Абхазія, Південна Осетія чи окупований росіянами український Крим, то буде "ще одна територія з невизначеним статусом, яка буде фактично Росією".

"Питання в тому, чи будуть з цієї території стріляти чи не будуть пов'язано виключно з тим, як українці проголосують на виборах президента і парламента 2019 року. Якщо вони проголосують за колабораціоністів і за людей, які будуть домовлятися з росіянами на їхніх умовах, стріляти не будуть. Якщо вони проголосують за тих, хто буде продовжувати обстоювати державність України, хто буде захищати країну, хто буде розбудовувати армію, хто буде завжди говорити, що головна проблема країни - це війна і відсутність територіальної цілісності, а не різні там ля-ля-ля, будуть стріляти.

Отже, простий вихід: обираємо патріотів і державників - Росія буде з нами боротися, обираємо тих, хто готовий їм здатися, готовий платити - Росія перестає стріляти.

Вибір за українськими громадянами, не за Путіним. Путін вже точно знає, що він буде робити.

Миротворців там не буде, Мінські угоди виконуватися не будуть... Вони там будуть проводити свої вибори", - додав Портников.

Водночас російські окупанти, наголосив він, не вкладатимуть в ОРДЛО свої кошти і не займатимуться розвитком цих районів:

"Що далі? Будувати вони там нічого не будуть, люди звідти будуть виїзджати. Там десь на 2/3 зменшиться населення протягом найближчих 10-15 років. Чи це погано, чи добре? Добре, тому що єдина запорука української державності і незалежності - це демонтаж індустріального басейну Донбасу. З індустріальним басейном Донбасу Україна може потрапити тільки в пастку впливу від Росії. Так було запрограмовано в 20-ті рр. Сталіним. Це пастка в яку нас впіймав Сталін і від якої нас визволив Путін. Єдине що: це те, що ми ніколи б у житті самі його не демонтували".

Нові досьє

Досьє Григорія Козловського - українського бізнесмена та активного громадського діяча

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Реклама

Партнери