Персони

04 Травня 2020
Мер Черкас нагадав Зеленському, як "допоміг йому стати президентом"
Мер міста заявив, що допомагав штабу Зеленського на президентських виборах

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що високі показники кандидата в президенти Володимира Зеленського в області під час виборів президента досягли за його безпосередньої участі. 

Про це він розповів в інтерв'ю LB.ua.

За словами Бондаренка, він консультував штаб Зеленського щодо Черкаської області під час президентських виборів. Але сам нібито підтримував в першому турі Юлію Тимошенко. 

"Я допомагав їм. Вони просили мене про це, зокрема, наш спільний із паном Трофімовим (Сергій Трофімов - заступник голови ОП, що відповідає за співпрацю з регіонами, - ред.) знайомий. Керівник штабу їхнього був тут, товариш мій, Литвин", - сказав мер.

За підсумками другого туру виборів президента України, який відбувся 21 квітня 2019 року, у Черкаській області Володимир Зеленський набрав 77,43 % голосів (загалом - 73,22 %), Петро Порошенко - 20,13 % голосів (в Україні - 24,45 %).

Нагадаємо, передчасне пом'якшення карантину у Черкасах породило протистояння між урядовцями, силовиками та міською владою. Крім того,

Привіт від президента та мер-бунтівник: скасування карантину в Черкасах обернулося на гучний скандал
президент передав міському меру привіт, той пообіцяв протистояти. В результаті президент Зеленський та міський голова Бондаренко передають один одному "послання" через соціальні мережі. 

Нові досьє

Чернінька Юлія. ДОСЬЄ

Погосян Гамлет. ДОСЬЄ

Хто зробив із Зеленського наркомана

10 запитань і відповідей про книгу “Зеленський без гриму”

Зеленський: Я хотів би побудувати Голлівуд і Діснейленд в Україні

Клімкін: Нема ж ніякої "команди Зеленського". Де ви бачили цю команду?

Рибачук: Викинути Зеленського - не проблема

Хто такий Андрій Єрмак?

Карпін Юрій Володимирович. ДОСЬЄ

Хто такий Сергій Сивохо?

Реклама

Партнери