Персони

18 Квітня 2018
Медведчук не вважає Росію агресором
Віктор Медведчук, джерело фото: From-UA

Віктор Медведчук, джерело фото: From-UA

Медведчук заявив, що не вважає Росію агресором

Бізнесмен і політик Віктор Медведчук, який також є кумом президента РФ Володимира Путіна, заявив, що не вважає Росію ні агресором, ні стороною конфлікту на Донбасі.

Про це він заявив в інтерв'ю DW.

"Конфлікт на Донбасі - це конфлікт між людьми, які не погодилися з приходом нової влади і з політиками нової влади", - заявив Медведчук.

На його думку, Росія, як і ОБСЄ, виступає лише посередником в питанні вирішення конфлікту на Донбасі, що "безпосередньо записано в мінських угодах".

"Росія присутня в нормандському форматі і взяла на себе функції з надання впливу на керівництво невизнаних республік", - сказав Медведчук.

Відповідаючи на питання про наявність російських частин на Донбасі Медведчук заявив, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ "ніколи не повідомляла про наявність регулярних частин РФ на території, непідконтрольною Україні".

Він також не відповів на питання про наявність російського озброєння на Донбасі, також його не цікавить питання, хто саме фінансує терористів на Донбасі.

У лютому-березні 2014 року Росія після падіння в Україні режиму президента Віктора Януковича провела спецоперацію по анексії Криму, інспірувала виступ сепаратистів в Луганській і Донецькій області і пішла на пряме військове вторгнення в серпні 2014 і лютому 2015 років.

Росія продовжує підживлювати війну в Донбасі грошима і озброєнням, створивши в окупованих районах повноцінну армію в складі кадрових російських військових, громадян РФ і місцевих сепаратистських елементів.

В результаті російської агресії загинули понад 10 тисяч українців, більше 20 тисяч отримали поранення, 1,8 мільйона українців стали внутрішньо переміщеними особами. Крім того, Україна через агресію Росії втратила більше 16% ВВП.

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Козловський Григорій Петрович. ДОСЬЄ

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери