Персони

14 Травня 2019
Луценко: Сергій Лещенко - політичний скунс
Луценко знову звинуватив нардепа у втручанні в американські вибори й викликає його на допит

Генпрокурор Юрый Луценко  зробив нову заяву в продовження недавнього скандалу, назвавши народного депутата Сергія Лещенка  "політичним скунсом" і заявивши, що він "прямо втручався в американські вибори". Про це генпрокурор сказав під час брифінгу, пише Liga.net.

"У світі є така тварина, вона називається скунс. Вона відома не розумовими здібностями, не якимись особливими бійцівськими здібностями, а тільки тим, що може зіпсувати повітря настільки, що навколо неї не залишається можливості бути нікому з нормальних людей. Сергій Лещенко є прикладом такого політичного скунса", - сказав Луценко.

Генпрокурор показав роздруківки публікацій Лещенка в соціальній мережі від 19 серпня 2016-го, в яких нардеп розповідав про матеріали і розслідування проти колишнього глави кампанії американського президента Дональда Трампа Пола Манафорта. Інформація про розслідування потрапила тоді в американські ЗМІ і Лещенко написав: "Вважаю, це був останній цвях в кришку труни Манафорта. Сподіваюся, що з ним - і Трампа", - процитував Луценко пост Лещенка, додавши, що "це було прямим втручанням в американські вибори, яким він хвалиться".

Генпрокурор також заявив, що за опонента Трампа Хілларі Клінтон, в тому числі, під час ефірів на телеканалах, агітував і глава НАБУ Артем Ситник. При цьому, генпрокурор уточнив, що агітація за політика іншої країни - не заборонена законом, але це порушення "професійної етики".

Генпрокурор також заявив, що Лещенко і Ситник агітували за Клінтон "часто на не безкоштовній основі".

"Щоб більше нікому не свербіло бути скунсом, народний депутат Лещенко буде викликаний у слідство і йому будуть поставлені питання, а, можливо, і вручено підозру про розголошення даних досудового слідства щодо так званої "чорну каси" Партії регіонів, яка призвела до втручання в американські вибори з української території", - резюмував Луценко.

Як повідомлялося раніше, адвокат Трампа Рудольф Джуліані збирався приїхати до Києва до обраного президента Володимира Зеленського через "ворогів" американського президента в Україні. Пізніше стало відомо, що таким ворогом він вважає Лещенко.

Нові досьє

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA