Персони

26 Січня 2019
Кошулинський Руслан. 10 фактів із життя
З’їзд Всеукраїнського об’єднання "Свобода" висунув кандидатом у президенти України Руслана Кошулинського

За єдиного кандидата Руслана Кошулинського також проголосували керівник "Правого сектору" Андрій Тарасенко, очільник ОУН Богдан Червак, голова КУН Степан Брацюнь, лідер "С14" Євген Карась.

1. 49 років. Народився 9 вересня 1969 року у Львові. Вчився у спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю. Служив в Радянській Армії у Німеччині.

2. У 1991 році отримав диплом Львівського Кооперативного технікуму. У 2006 році закінчив Тернопільський державний економічний університет, спеціальність - "Право".

3. Трудову діяльність розпочинав завідувачем виробництвом ресторану "Беркут", Яремчанської споживчого товариства. Два роки був кухарем в артілі старателів "Полюс" (Російська Федерація, Красноярський край).

4. З 1997 року - член Всеукраїнського об'єднання "Свобода". З серпня 2008 року - заступник голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода", голова секретаріату партії.

5. У 2010 році обраний депутатом Львівської міської ради, був головою фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Львівській міській раді. У 2012-2014 роках – депутат Верховної Ради України, віце-спікер парламенту. З 2015 року – депутат Львівської обласної ради.

6. Учасник Революції гідності. 20 лютого 2014 року, коли з України втік Віктор Янукович зі своїми соратниками, Руслан Кошулинський лишився єдиним легітимним керівником України. За його наполяганням було проведене спеціальне засідання Верховної Ради, на якому проголосували за усунення від влади Януковича і відведення "Беркуту" до місць дислокації.


Руслан Кошулинський під час Революції гідності

7. Воював на Донбасі у складі 44-ої артилерійської бригади. Звання – старший сержант.


Руслан Кошулинський у Краматорську 2015 року

8. На виборах 2015 року балотувався у міські голови Львова. Програв у другому турі Андрію Садовому, здобувши 36,86 % голосів.

9. "Національний корпус", який навесні 2018 року разом із іншими патріотичними силами заявляв про можливість підтримки єдиного кандидата у президенти, у листопад 2018 року відмовився підтримувати Руслана Кошулинського. "Сьогодні Україні потрібні нові лідери, потрібен живий і сучасний націоналізм, головна мета якого – захист своєї країни та кожного українця. Прикладом такого лідера, справжнього захисника своєї країни, є очільник "Національного корпусу" Андрій Білецький", – заявили націоналісти.

10. Одружений. Дружина - Марія Василівна (1967 р.н.). Має двох доньок - Христину (1991 р.н.) та Іванну (1993 р.н.), сина Богдана (2002 р.н.).

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich