Персони

07 Червня 2019
Ківа перейшов у партію Бойка-Рабіновича
Колишній радник міністра МВС України Арсена Авакова, лідер Соціалістичної партії України Ілля Ківа склав свої повноваження і приєднався до “Опозиційної платформи – За Життя”.

Новим головою Соцпартії став керівник полтавського осередку Сергій Чередниченко. Про це повідомляє прес-служба СПУ.

“Ми прийняли пропозицію приєднатися до потужної прогресивної команди “Опозиційна платформа – За Життя”. Сьогодні найголовніше – це досягнення миру в нашій країні. І ми зробили наш крок для того, щоб зшити Україну. Разом ми зможемо забезпечити якісну професійну роботу. Наші політичні погляди збігаються і ми маємо намір і далі боротися за соціальну справедливість і захищати людей – вже в парламенті”, – цитує Ківу прес-служба СПУ.

“Час змін. Знаєте, хто більше всього має право говорити про світ і знає йому ціну. Це солдат, який пройшов війну. Пора зшивати країну. Вистачить кокетувати  один перед одним у вишиванках. Закочуємо рукави, об’єднуємося і починаємо будувати сильну, незалежну і цілісну Україну. Ми мусимо навчитися чути і бачити один одного. Відкинути забобони і навчитися системі компромісів. Ми всі звикли сумувати за Донбасом, а я хочу показати своєму синові український Донбас. Сильний і процвітаючий. І як можна швидше”, – прокоментував Ківа своє рішення виданню “Страна”.

Наголошується, що зараз Ківа знаходиться на 31 місці у списку кандидатів у нардепи. Щоб він потрапив до Верховної Ради, ОПЗЖ потрібно набрати 13%.

Нові досьє

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери