Персони

07 Червня 2019
Ківа перейшов у партію Бойка-Рабіновича
Колишній радник міністра МВС України Арсена Авакова, лідер Соціалістичної партії України Ілля Ківа склав свої повноваження і приєднався до “Опозиційної платформи – За Життя”.

Новим головою Соцпартії став керівник полтавського осередку Сергій Чередниченко. Про це повідомляє прес-служба СПУ.

“Ми прийняли пропозицію приєднатися до потужної прогресивної команди “Опозиційна платформа – За Життя”. Сьогодні найголовніше – це досягнення миру в нашій країні. І ми зробили наш крок для того, щоб зшити Україну. Разом ми зможемо забезпечити якісну професійну роботу. Наші політичні погляди збігаються і ми маємо намір і далі боротися за соціальну справедливість і захищати людей – вже в парламенті”, – цитує Ківу прес-служба СПУ.

“Час змін. Знаєте, хто більше всього має право говорити про світ і знає йому ціну. Це солдат, який пройшов війну. Пора зшивати країну. Вистачить кокетувати  один перед одним у вишиванках. Закочуємо рукави, об’єднуємося і починаємо будувати сильну, незалежну і цілісну Україну. Ми мусимо навчитися чути і бачити один одного. Відкинути забобони і навчитися системі компромісів. Ми всі звикли сумувати за Донбасом, а я хочу показати своєму синові український Донбас. Сильний і процвітаючий. І як можна швидше”, – прокоментував Ківа своє рішення виданню “Страна”.

Наголошується, що зараз Ківа знаходиться на 31 місці у списку кандидатів у нардепи. Щоб він потрапив до Верховної Ради, ОПЗЖ потрібно набрати 13%.

Нові досьє

Заблоцький Мар'ян Богданович. ДОСЬЄ

Пасенюк Макар Юрійович. ДОСЬЄ

П'ятірка Тимошенко. Лідери виборчого списку ВО "Батьківщина"

Десятка Ляшка. Виборчий список Радикальної партії

Десятка Порошенка. Лідери партійного списку "Європейська солідарність"

Сотня Зеленського. Повний партійний список "Слуги народу"

Нестор Віталій Романович. 10 фактів із життя

Баканов Іван. ДОСЬЄ

Хто є хто у команді Святослава Вакарчука

Юлія Чернінька: Любов читача – найкращий знак якості для письменника

Реклама

Партнери