Персони

25 Жовтня 2020
Карпін Юрій Володимирович. ДОСЬЄ
Народився в с.Ворохта Яремчанського району Івано-Франківської області 7 травня 1981 року в родині робітників

Середню освіту здобув у Ворохтянській загальноосвітній школі. Після дев’ятого класу поступив Надвірнянський автотранспортний коледж, на спеціальність "правознавство".

У 2003-2005 роках навчався в Івано-Франківському інституті права, економіки та будівництва, за спеціальністю "Право" та здобув кваліфікацію бакалавра права. 

У 2005-2006 роках навчався у Міжнародному науково-технічному університеті, за спеціальністю "Правознавство", кваліфікація юрист. 

У 2011-2014 роках навчався у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління" та здобув ступінь магістра державного управління.

Активний учасник Помаранчевої революції 2004 року та Євромайдану. З 2015 року - голова Яремчанської міської організації політичної партії "Сила людей". З 2015 року до даного часу - депутат Яремчанської міської ради. З 2004 року дотепер – засновник, голова громадської організації "Центр соціальних та ділових ініціатив" м. Яремче, яка займається залученням інвестицій та розвитком туризму на території Яремчанської міської ради.

Трудовий шлях розпочав ще під час навчання в Надвірнянському коледжі. Працював на пилорамі в дві зміни, майже без відпочинку.

Згодом почав працювати у відділі державної виконавчої служби Управління юстиції м.Яремче. 

З 2001 до 2003 працював заступником начальника Державної виконавчої служби Яремчанського міського управління юстиції. З 2003 до 2006 працював директором ГО "Фонд підтримки підприємництва м. Яремче", мета діяльності якої - підтримка малого та середнього бізнесу через навчально-консультаційні і кредитні програми. З 2006 до 2016 працював на посаді начальника відділу туризму та зовнішніх зв’язків виконавчого комітету Яремчанської міської ради. У 2016 році заснував та очолив івент-агентство ТОВ "Карпати оргсервіс".

З лютого 2020 року очолює міське комунальне підприємство м.Яремче

Після обрання депутатом Яремчанської міської ради пішов з виконавчих органів влади, для того, щоб не бути не від кого залежним. Вважає, що особиста незалежність від адміністративного ресурсу і олігархів є запорукою успіху, якщо працюєш на благо громади.

За п’ять років добився прозорості роботи міськради та скасування практики направляння грошей на округи «любимчиків».

Завжди підкреслює, що комунальне господарство вирішив очолити, щоб нарешті перестали в пусту витрачати гроші Громади. Буквально за декілька місяців провів аудит всіх комунальних підприємств міста, та зумів налагодити роботу так, що тепер комунальники не витрачають гроші громади, а навпаки заробляють для неї.

У вересні 2020 року очолив передвиборчий список партії "Сила людей" на місцевих виборах до Яремчанської міської ради.

Одружений. Має трьох дітей: син Олексій  (2004 р. н.), дочка Кароліна (2010 р. н.), син  Макар (2018 р. н.).

Посилання на ФБ https://www.facebook.com/yuriy.karpin

Нові досьє

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Досьє Григорія Козловського - українського бізнесмена та активного громадського діяча

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Реклама

Партнери