Персони

19 Липня 2020
Кадиров вимагає від Зеленського нових вибачень та радить йому здатися Путіну
Призначений Кремлем керівник Чечні (РФ) Рамзан Кадиров оприлюднив звернення до президента України Володимира Зеленського. Воно з'явилося на офіційному каналі Кадирова у Telegram пізно ввечері в суботу, 18 липня 2020 року

На думку автора повідомлення, глава Української держави досі як слід не вибачився за нібито, як вважає чеченський правитель, приниження його батька, Ахмада Кадирова в "образливому відеоролику, який кілька років тому він розмістив в українському гумористичному шоу", розповідає Еспресо.TV.

"Колись я знав Зеленського як людину, яка, визнавши свою провину, мала честь вибачитися. Це було гідно чоловіка. Але тільки навіщо тепер, після прийнятих вибачень, намагатися зобразити із себе щось, викручуватися, фіглювати, намагатися підняти себе? Тепер же Ви, отримавши повноваження президента України, кожен раз придумуєте нові версії вибачень. Вам доведеться твердо визначитися зі своєю позицією й підтвердити свої вибачення. Якщо ж ні, то Вам доведеться відповісти переді мною", - заявив Кадиров.

Також він сказав Зеленському "зателефонувати Володимиру Володимировичу Путіну й оголосити, що закінчуєте з цією громадянською війною на сході України".

При цьому Кадиров, чиї бійці приймали участь в анексії Криму та бойових діях росіян проти українських військ на Донбасі, а також у замахах на підконтрольній Україні території, повторив тезу російської пропаганди щодо "братовбивчого" характеру цього збройного конфлікту.Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери