Персони

23 Грудня 2020
Ірина Солоннікова здобула кандидатський ступінь
Керівник ДАБІ у Запорізькій області Ірина Солоннікова захистила дисертацію та здобула ступінь кандидата наук з державного управління

Дисертацію виконано в межах науково-дослідних робіт Класичного приватного університету. Тема роботи – "Формування та реалізація державної політики у сфері благоустрою населених пунктів".

У своєму обґрунтуванні вибору теми Ірина Солоннікова зазначила, що в Україні спостерігається збільшення кількості проблем, пов’язаних з недостатнім рівнем благоустрою території населених пунктів. Це і санітарне очищення, і здійснення заходів щодо вивозу твердих побутових відходів, і боротьба зі стихійними сміттєзвалищами тощо. На думку пані Солоннікової, ця робота буде мати прикладне значення, адже в ній прописано податкові стимули для тих, хто серйозно займатиметься благоустроєм території. 

"У своїй роботі я вперше обґрунтувала доцільність та визначила порядок запровадження податкових стимулів для юридичних та фізичних осіб, зокрема, переробників сміття, через надання податкових пільг. Нам потрібно стимулювати підприємців через зменшення оподаткування, щоб вони були зацікавлені придбати та встановити контейнери для вторинної сировини, урни для викидання основних типів упаковки. Також у дисертації прописаний механізм стимулювання співробітництва територіальних громад у здійсненні тендерних процедур. Я дуже вдячна своєму науковому керівникові, Павлу Сергійовичу Покатаєву, доктору наук, першому проректору Класичного приватного університету в місті Запоріжжя. Ми зробили велику роботу, результати якої будуть втілені у життя", - підсумувала Ірина Солоннікова.   

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери