Персони

16 Квітня 2018
Гройсман відзвітував про два роки роботи в Instagram

Володимир Гройсман, джерело фото: РИА Новости Украина

Звіт прем'єр-міністра за 2 роки роботи у 44-х секундах

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відзвітував про два роки роботи уряду під його керівництвом в Instagram.

14 квітня 2016 року 257 народних депутатів на засіданні Верховної Ради проголосувало за призначення Володимира Гройсмана прем'єр-міністром України. До нього уряд очолював Арсеній Яценюк.

Тим часом парламентський комітет з питань економічної політики, який мав розглянути звіт уряду у середу, 18 квітня, переніс своє засідання на два місяці.

Про це йдеться на сайті комітету.

"Розгляд звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році перенесено на чергове засідання Комітету 20 червня 2018 року. Початок о 14.30", - сказано у повідомленні.

Керівник секретаріату Євгеній Дятлов повідомив "Українській правді", що засідання перенесено через те, що голова комітету Андрій Іванчук з головами ще двох комітетів за дорученням спікера Верховної Ради Андрія Парубія, поїхав до Вашингтону на міжнародну конференцію.

"Це конференція по Міжнародному валютному фонду. І тому перенесли засідання. Без голови комітету воно не може відбутися", - сказав він.

У свою чергу голова ВР Андрій Парубій під час брифінгу заявив, що парламент, не може заслухати звіт уряду без рішення комітету.

"Звіт уряду був поданий у парламент вчасно і перебуває на розгляді комітету. Але без рішення комітету це питання не може вийти в зал і не може у залі розглядатися", - сказав він.

"Тому ми так само очікуємо рішення комітету і, на скільки мені відомо, комітет з цього приводу планує досить широкі слухання і широкі дебати для прийняття рішенні", - додав голова ВР.

Коли саме це відбудеться він не зміг відповісти, зазначивши, що йому "складно називати дати, години, хвилини", бо він обмежений рішенням комітету.

При цьому, за його словами, немає жодної причини вважати, що це питання затягується.

Раніше повідомлялося, що фракція БПП вимагає заслухати звіт уряду у Верховній Раді на цьому тижні.

Нові досьє

Насіров Роман. 10 фактів із життя

Прокопчук Олександр. 10 фактів із життя

Продан Мирослав. 10 фактів із життя

Гандзюк Катерина. 10 фактів із життя

Карижський Максим. ДОСЬЄ

Вакарчук: "Я готовий принести в жертву творчість"

Остап'юк Юрій. ДОСЬЄ

Маринович Ярослав. ДОСЬЄ

Довбенко Андрій. ДОСЬЄ

Поплавська Марина. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери