Персони

20 Лютого 2018
ГПУ у справі Євромайдану хоче пустити через "поліграф" Парасюка. "Несіть, я його пройду", - каже нардеп
Генеральна прокуратура запропонувала нардепу Володмиру Парасюку пройти поліграф у справі Майдану.

Про це заявив нардеп в прямому ефірі 24 Каналу.

"Мені ГПУ запропонувала пройти поліграф. Я сказав, що, звичайно, я згодний. Але це стосується більше моєї особи. Не знаю, навіщо це їм. Там питання, на кшталт, чи був я знайомий до Майдану з кимось із політиків. Тобто треба детектор брехні? Несіть, я його зараз пройду", – сказав Парасюк.

Нардеп додав, що ні з ким із політиків не був знайомий під час Майдану і не був складі жодної з партій. Проте колись був членом націоналістичної партії "Конгрес українських націоналістів".

"Це була молодіжна організація. Їздив по таборах. А далі у мене ставлення до політики було як громадського активіста", – наголосив нардеп.

Також він прокоментував наявність так званих "грузинських снайперів" на Майдані.

Все, що розказують про грузинських снайперів – це все фейк. Це все можна викинути в сміття і навіть не звертати на це уваги. Росія хоче перекласти відповідальність в розстрілах на Майдані (бо я вважаю, що, напевно, спецслужби Росії там були) на українську сторону,
– сказав Парасюк.

Зокрема, нардеп наголосив, що не вірить у присутність снайперів під час Революції Гідності, які розстрілювали і майданівців, і силовиків.

"Теперішня влада, яка ніби запрошувала якихось снайперів, аби ті розстрілювали дві сторони на Майдані – я вважаю, що це дурна версія. Є дуже багато відеоматеріалів. Там видно, що майданівці пішли вперед, силовики відступали і відстрілювалися з автоматів Калашникова", – зазначив він.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович